Skip to content

Ainulaadne 8-nädalane kaalulangetus ja heade toitumisharjumuste loomise programm

Elukestvad head toitumisharjumused
4-8 kg kaalulangust kaheksa nädalaga
Lihtsad ja tervislikud retseptid
Iganädalased koolituslikud toitumisvideod
Toetav tugivõrgustik

8-nädalasest programmist leiad:

 • koolituslikud 75-minutilised toitumisteemalised videod, mis selgitavad teadliku toitumise põhitõdesid;
 • tervislike ja lihtsate retseptide kogumiku;
 • toetava FB grupi, mille liikmed alustavad tervislikku teekonda Sinuga samaaegselt ning kus saab igapäevaselt jagada oma edusamme/muresid/küsimusi ja saada tagasisidet oma toitumispäevikule;
 • motiveerivad live video-kohtumised Elisega, mis aitavad ree peal püsida ja püstitatud eesmärke saavutada;
 • ülevaate toodetest, mida oma menüüsse lisada ja kindlasti ostukorvi pista;
 • näidismenüü ja visuaalsed infograafikud;
 • faktid ja küsimustikud toitumise kohta, et aidata sul saadud teadmisi veelgi paremini omandada;
 • Võimalus oma profiili all üles märkida kõik muutused ja edusammud, mis programmi jooksul toimuvad, et saaksid oma arengut paremini analüüsida.

Samuti saad võtta osa meeleolukast veebipõhisest ühiskokkamisest Elise juhendamisel!

Vaata
tutvustavat videot

Meie suurim soov on, et saaksid programmist kaasa teadmise, mis see tervislik toitumine siis ikkagi on, et oskaksid tänu sellele teha IGA PÄEV paremaid valikuid ning mõistaksid, et tervislik toitumine pole toidust hoidumine.

Meie
missioon

Programmi teemad:

Programmi jooksul avaneb igal esmaspäeval Sinu jaoks uus koolituslik video, kus räägin erinevatest toitumisalastest teemadest, sest teadlikkus on kohe kindlasti võti. Videosid saad vaadata endale sobival ajal ja endale sobivas kohas.

 • Sissejuhatus ja programmi tutvustus
 • Suhkrud ja suhkruasendajad
 • Rasvad – küllastunud ja küllastumata
 • Valgud ja vee tarbimine
 • Toiduvalmistamise meetodid, e-ained ja sool toidus
 • Alkohol, müüdid, emotsionaalne toitumine
 • Toidulisandid ja haiguste seos toitumisega
 • Hormonaalne tasakaal; kokkuvõte.

Ma usun siiralt, et teadmised toitumisest on sama olulised kui teadmised majandusest, geograafiast jms. Küll aga koolis meile väga põhjalikult toitumist ei õpetata ja just see ainulaadne programm annabki Sulle kaasa need kõige olulisemad teadmised kogu eluks.

Teadlikkus
on võti

Kellele see programm sobib?

Usume, et see ainulaadne programm sobib kõigile – ka neile, kes kaalu ei soovi langetada, vaid tahaksid lihtsalt toitumise kohta rohkem teada saada ja seeläbi oma tervist ja heaolu parandada.

 • NAISTELE

Kuna programmis edasiantav toitumisviis aitab lisaks kaalulangetamisele kaasa ka hormonaalse tasakaalu saavutamisele, siis sobib see programm väga hästi just naistele. Naised on pärast programmi läbimist välja toonud, et näiteks see valus periood kuust on tänu toitumise korrastamisele muutunud oluliselt leebemaks, näonahk klaarimaks ja juuksed kaunimaks. On olnud isegi näited, kus naine pärast oma toitumise korrastamist on lõpuks ometi lapseootele jäänud, mis võib samuti olla seotud hormonaalse tasakaalu korrastamisega.

 • MEESTELE

Programmis on varasemalt osalenud ka mehed ning ka nemad on väga rahule jäänud. Nad on omandanud väga palju uusi teadmisi, saanud uut energiat ning ka kaalunumber kahanes soovitud tasemele.

 • LAPSEOOTEL NAISTELE

Kindlasti on teadmised, mida programm annab, äärmiselt kasulikud ka lapseootel emadele, et sellel ootusäreval ajal teha teadlikumaid valikuid ja ka tulevikus oma pere eest veelgi paremini hoolitseda.

Küll aga ei tohiks lapseootel naisel kindlasti olla eesmärgiks kaalulangetus, seega toitumisplaani ei tasu liigse rangusega jälgida.

 • IMETAVATELE EMADELE

Kuna tegemist ei ole ekstreemse dieediga, on programmis väga edukalt osalenud ka mitmed imetavad naised. Imetavatel emadel soovitaksime võimalusel liituda siiski personaalsema paketiga, mis sisaldab lisaks online kursusele ka kohtumisi toitumisnõustaja Elisega.

Kuidas 8-nädalane kaalulangetus ja heade toitumisharjumuste loomise programm töötab?

Programmiga liitumiseks tuleb tasuda ühekordne liitumistasu. Pärast tasumist on Sul võimalik üks nädal enne programmi algust liituda kinnise FB grupiga, kus on ka teised Sinuga samal ajal alustavad osalejad.

Pärast liitumist saad programmi avanemise kuupäeval ligipääsu programmi sisule ja retsptikogumikule.

Igal nädalal saad enda kohta täita ka lühikese eneseanalüüsi ning pärast video vaatamist ootab Sind pisike küsimustik, mis aitab saadud teadmisi veelgi paremini kinnistada! Samuti saad oma profiili all sisestada ja jälgida oma edusamme.

Usume siiralt, et pärast programmi läbimist tundub tervislik toitumine Sulle lihtne – see muutub Sinu igapäevaseks elu osaks, tänu millele saad rahuliku südamega unustada kõik lühiajalised dieedid. Mis saaks olla veel parem?

Registreeri nüüd ja ütle dieeditamisele igaveseks hüvasti!

Kuidas erineb Toitumisnõustaja+ programm teistest?

Miks valida
Toitumisnõustaja+ ?

 • Programmi jooksul ei pea Sa konkreetset toitumiskava jälgima, vaid saad siit juhtnöörid ja teadmised, kuidas ise oma toitumist planeerida.
  Toitumisnõustaja+ ei anna Sulle mitte kala, vaid õnge, aidates Sul mõtestada toitumist laiemalt.

 • Suurim rõhk on teadlikkuse tõstmisel ning heade harjumuste loomisel.
  Oleme kindlad, et just need on eduka ja püsiva kaalulangetuse olulisim võti. Kui teed programmi läbi, oled toitumises kindlasti keskmisest inimesest oluliselt teadlikum.

 • Võrreldes teistega puudub selles programmis liigne rangus ning kõiki toite ei pea grammi pealt kaaluma. Samuti saad Sa ise oma menüüd vastavalt eelistustele planeerida.
  Me usume, et kaalulangetus ei pea olema keeruline ja piinarikas, vaid lihtne ja loomulik teekond.

Järgmise programmi alguseni on jäänud

00 Päeva

00 Tundi

00 Minutit

Rahulolevate osalejate tagasiside

Antud programmiga liitumine oli parim rahaline ja ajaline investeering, mis ma kunagi oma tervise jaoks olen teinud. For real! Ma ei kaalunud terve programmi vältel mitte ühtegi asja oma taldrikul (see oli juba alguses mulle nii vastumeelne, sest olen varasemalt toitumiskavasid grammi täpsusega jälginud ja ennast hulluks ajanud). Ja selles programmis ei pidanud seda tegema. Ma sain teadmised, ise panin oma menüü kokku nende teadmiste põhjal. Ma söön 5-6x päevas ja see tuleb loomulikult. Ma ei mõtle enam pidevalt toidust nagu varem. Kui pikk jutt lühidalt kokku võtta siis, kui sa kaalud alustada, siis alusta. Sest kui sa ei alusta kohe, siis 2 kuu möödudes sa kahetsed, et ei alustanud 2 kuud tagasi. See on sinu tervis, mitte ainult kaalunumber.

Super äge ja kasulik kursus. Ei ole mingi tavaline nn dieedikuur, kus on toidud ette antud.See on uks uude ja paremasse toitumise maailma. Sinul pole teha muud kui võtta osa ja ammutada kogu see huvitav info toitumise kohta ning voilaa kaal lausa iseenesest langeb ning tunned end tunduvalt särtsakamalt.

Teete head tööd ja loodan, et järjest rohkem inimesi jõuab teie uksele, et muuta oma elu paremaks ja tervislikumaks.

Osalesin Elise toitumiskoolitusel ja olen vägagi rahul! Ei oleks osanud arvatagi et saan nii palju uusi teadmisi, kuidas tervislikult toituda ilma dieeditamiseta, millised maitsvad tervislikud alternatiivid on olemas teatud toiduainetele ning mõnus retseptikogum on nüüd ka olemas.  Olen vägagi rahul! Soovitan!

Liitusin programmiga, kuna mu toitumises valitses täitsa kaos. Sõin ükskõik mida ja millal ning see pani mu enesetundele ja kaalule päris suure koormuse ja tekitas stressi. Need 8 nädalat andsid mulle nii palju motivatsiooni See programm ei ole lihtsalt mingi dieet, vaid pigem ikka elustiil nagu Elis meile ka ütles. Programm õpetas tegema palju väikeseid õiged valikud, mis kokkuvõtteks toovad kaasa suured muutused. Mu toitumisalane teave täienes ikka märgatavalt ja need paljud head retseptid jäävad mu menüüsse aastateks.

Kokkuvõtteks:
Oskan nüüd teha paremaid valikuid, sain jagu oma pidevast unisusest ja energiapuudusest, mis alati peale sööki võimust võttis. Kaotasin 7kg ja mis kõige tähtsam, tunnen ennast hästi

Programm on üles ehitatud loogiliselt. Kui järgida antud soovitusi, siis varsti märkad, et toidulaud on muutunud tervislikumaks. Õpid märkama, mida sööd ja jood, lugema etikette. Õpid tegema paremaid valikuid. Soovitan väljakutse vastu võtta ka siis, kui pere kohe ei toeta. Minu harjumuste muutus ja kaalu langus mõjus ka mu abikaasale hästi, kuigi ta algul ei vaimustunud minu liitumisest grupiga. Antud soovituste järgimine aitas ka temal kaalu langetada. Minul õnnestus peaaegu 7 kilo maha saada ja mu mehel pea 10 kilo!                                                    

Suured muutused saavad alguse väikestest asjadest! Enesetunne ja enesekindlus paranevad, energiatase tõuseb, suhted partneriga lähevad ka paremaks.

Soovitan soojalt! Julget pealehakkamist, teil pole midagi kaotada peale kaalu!

Motivatsioon ja haritus toitumise vallas! Need kaks märksõna iseloomustavad seda tervisliku toitumise programmi. Mina saavutasin 2 kuuga -7,1kg! Jah, see on võimalik vaid toitumisega! Tundub uskumatu? Elise edastatud teadmised, kogemused ja eelkõige su enda tahe ja usk on retseptiks. Olen väga tänulik, et see programm minusse selle “miski” sütitatas, minu valikud on enamasti tervislikud ja kui tulebki ette vahel libastumisi, siis alati meeles Elise sõnad, loeb eelkõige järjepidevus!!!  Aga millised olid suuremad harjumused, muutused? Imeline oskus on nüüd juua ja nautida vett, osata hinnata ja arvestada kehale vajavat portsjoni suurust taldrikul, juba poes teha tervislikumaid valikuid. Mõistmine, et kõik hea nn rämpstoit ei pruugi alati kehale pai teha! Tuleb tunnetada end ja oma tegelikke vajadusi, mitte teha valikuid vaid emotsioonide ajendil. Seeläbi olen palju aktiivsem, jaksan rohkem ja mul ei teki lõuna ajal unisust. Veelkord, AITÄH!!!

Praegune tulemus (-5,3kg) motiveerib samal lainel edasi jätkama! Uusi toite on lisandunud menüüsse täitsa palju. Suurim muudatus on vist see, et lisan chia seemneid nüüd igale poole, nii kaerahelbepudru kui kookospiima sisse, isegi kõrvitsapüreesupi sisse panin! Äge projekt oli ka ühiskokkamine. Proovinud veel ei ole, aga kui talvel suusapüksid jälle jalga mahuvad, siis olen oma eesmärgi täitnud!

Kirjutan tema 8-nädalasele programmile kahe käega alla ja soovitan osaleda absoluutselt kõigil, kes oma tervisest ja vaimust (!) vähegi hoolivad. 8 nädalat hiljem tunnen end lihtsalt fantastiliselt, ja seda ennekõike suurepärase meeleolu, paranenud une ja kõrge energiataseme tõttu, aga mis seal salata, ka kaal langes mitme kilo võrra. Kuigi pidasin end üsna teadlikuks toitujaks, sain programmi käigus aru, kui killustunud ja valikulised olid minu eelnevad teadmised ja toiduotsused tegelikult olnud, ja mis veelgi tähtsam – sain aru, kuidas ja miks mingi toit minu vaimu ja keha heaks päriselt töötab. Elise loengud olid sisukad, loogiliselt üles ehitatud ja lihtsasti mõistetavad, ja niimoodi nädal nädala järel sain järjekordse pusletüki oma teadmistesse juurde ja kohe ka praktikasse rakendada. Toitumine pole eales nii palju avastamisrõõmu pakkunud! Sammhaaval pisikesi muutusi tehes ei tundu ükski eesmärk ületamatu ning teekond on läbinisti nauditav. Minu eesmärk oli jõuda jätkusuutlike, “normaalsete”, elukestvate toiduharjumuste juurde, mis päriselt ka parandaksid elukvaliteeti. TEHTUD – ja jätkan samas vaimus!

Minu elu parim otsus oli programmiga liitumine! Ma tunnen end üle 7 aasta vabana! Vabana selles mõttes, et olin 7 aastat erinevate toitumiskavade orjuses. Minu kinnisidee oli õigesti ja grammi täpsusega toitumine ja kui tekkis madalseis, olid ahvatlused kiirelt tulema ning sellele jätkus enese haletsemine…nii ma pendelasin kaalu ja toiduga aastaid.

Elise loodud programm on nii hästi ülesehitatud võiks öelda, et puust ja punasega saab oma toitumise korda. Lisaks inimesena on ta väga siiras ja armas.

Olen tänulik endale, et läbisin programmi ja olen nüüdseks teadlik toituja. Mõttemaailmas toimus korralik restart ja mõistan nüüd ,et toit on üks elu osa, mitte kogu maailm. Boonuseks on energiat rohkem (alustasin taas trenniga) ja muidugi kaalulangus.

Minul jätkub ainult kiidusõnu Aitäh!

Olin oma kehakaaluga juba aastaid rahulolematu. Teadsin, et dieeditama ma ei hakka, hullu trenni ma ka tegema ei hakka. Arvasin, et toitun suures pildis pigem tervislikult ja minu kilode pidev kasv oli mulle täiesti arusaamatu. Teadsin siiski, et kõik saab alguse toitumisest ja järelikult ma ei toitu õigesti kui kilod aina lisanduvad. 

Naljaka,  kuidas vahel elus asjad kokku jooksevad. Üsna pea, kui olin otsusele jõudnud, et mul on toitumise osas kellegi abi vaja, nägin Instagramis oma endist kolleegi jagamas oma imelist kaalu alandamise muutust. Selle muutuse nägemisest mulle piisas, et koheselt registreerida end järgmisse algavasse progarmmi.

Kursuse pikkus oli 8 nädalat ja minu eesmärk oli selle ajaga kaalust alla võtta 8kg. Ja 8kg sai ka alla võetud.

Elise toitumisprogramm on lihtsalt omandatav, lihtsalt jälgitav ja seda lihtne sobitada oma igapäevaellu. See oli väga lahe kogemus ja ma olen tulemusega super rahul. Aitäh!

Boonus! Täna, kaks kuud peale programmi lõppu on mul kadunud veel -5kg.

Osalesin 8-nädalases programmis eesmärgiga saada juurde energiat, õppida tegema tervislikumaid valikuid ning kujundada sellest oma elustiili osa.

Superrahul, et liitusin! Iganädalased loengud, tore online ühiskokkamine ning teadlikumad valikud on tekitanud hasardi tervislikumate alternatiivide leidmiseks ning uute retseptide katsetamiseks. Poeskäik ei ole enam rutiinne tegevus, vaid põnev avastusretk.

Kaotatud kilod ja sentimeetreid saledam vöökoht tuli nii loomulikult ja tervislikult. Soovitan kindlasti antud programmi. See on suurepärane võimalus kujundada uus elustiil ning leida üles oma tervislikum, energilisem ja saledam mina.

Olin 8-nädalasele koolitusele registreerudes üpris kahtleval seisukohal selle kava toimimises ja oma võimes see 8 nädalat ka reaalselt vastu pidada. Esiteks polnud mul alguses aimugi kas, kuidas, mida ja kui palju me süüa võime ja mõte 8-nädalasest näljast hirmutas mind rohkem, kui ma esialgu tunnistada tahtsin ja peas plaanisin juba enne kavaga alustamist, kuidas viisakalt alla anda. Teiseks ei ole ma suutnud oma elus erinevaid teisi kiidetud toitumiskavasid üle kuu aja jälgida, kuna ma ei kannata hommikust õhtuni kokata vaid piinlikkusega retseptist järge ajades ja igat suutäit kaaludes. Oh üllatust, kui kauaoodatud toitumiskoolitus pihta hakkas ja ma sain aru, et ma võin peaaegu kõike süüa! Ei ole ainult kaalutud kapsas ja keedukana! Võin julgelt öelda, et meie pere toitumisharjumused muutusid selle 8 nädalaga jäädavalt paremuse poole. Kappidest on erinevad toorained sujuvalt vahetunud tervislikumate vastu ning nii on ju imelihtne jätkata nö ree peal ka edasi, kui see 8 nädalat on läbi saanud. Olen programmile ja meie armsale toetusgrupile lõpmata tänulik nende nädalate eest ja kuigi on plaanis suveks veel mõned kilod maha raputada, lähen juba praegu kevadele vastu mitu kilo kergemana, mitu cm õhemana ja mis kõige olulisem – mitu korda rahulolevamana!

Merili

Kertu

Kertrud

Kerti-Anniki

Inna

Pirje

Kaja

Moonika

Osaleja

Kärilin

Osaleja

Laura

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 / 12

Vali endale sobiv pakett ning alusta tervislikumat ja kergemat elu!

Põhipakett

See on küll tsipa kallim kui keskmine toitumiskava, aga ka kontseptsioon on hoopis teine – selle programmiga õpid ise, kuidas tervislikult toituda, saad väärtuslikke teadmisi kogu eluks, langetad tervislikult kehakaalu ning ei pea enam kunagi lühiajalisete dieetide poole pöörduma.

See on igatahes väärt investeering iseendasse!

Algab: 28.03.2022

119 €

Liitu

Personaalne

Lisaks põhipaketi teenustele, sisaldab see pakett nii programmi alguses kui lõpus põhjalikku kehanalüüsi ja kohtumist toitumisnõustaja Elisega. Samuti ühte personaalset veebikõne programmi keskel ning igakülgset tuge programmi jooksul. Personaalses paketis on 25 kohta. Kehaanalüüs toimub Tallinnas.

Saadaval on veel 24 kohta.

Algab: 28.03.2022

185 €

Liitu

Registreeri oma huvi!

Kui soovid järgmises programmis osaleda, aga vajad otsustamiseks veel veidi aega, siis sisesta oma andmed ning saadame Sulle edasise info personaalselt meilile. Oled südamest oodatud!
Name
Consent(kohustuslik)