Skip to content

Ainulaadne 8-nädalane kaalulangetus ja heade toitumisharjumuste loomise programm

Elukestvad head toitumisharjumused
4-8 kg kaalulangust kaheksa nädalaga
Lihtsad ja tervislikud retseptid
Iganädalased koolituslikud toitumisvideod
Toetav tugivõrgustik
Live videokohtumised
Näidismenüü
Treeningvideod
Ühiskokkamine
Soovituslikud tooted/sooduskoodid

Sinu elu kvaliteet sõltub paljuski sellest, kuidas sa ennast tunned ja õige toitumine mängib selles suuremat rolli, kui arvatagi oskad – päriselt ka!

 • Kas tervislik toitumine tundub keeruline ja aeganõudev?
 • Kas soovid mõista, kuidas päriselt tervislikult toituda?
 • Kaalu langetamine tundub nagu võimatu missioon ning järjekordne populaarne dieet hirmutav?
 • Murrad pead, kust üldse saada tervisliku toitumise kohta usaldusväärset infot?
 • Või tahaksid Sa täielikult muuta seda, kuidas sa ennast oma kehas tunned, ning kui palju on Sul energiat ja elujõudu, et endale olulisi asju päriselt ära teha?

Kui jah, siis oled õiges kohas!

Vaata
tutvustavat videot

Meie suurim soov on, et saaksid programmist kaasa teadmise, mis see tervislik toitumine siis ikkagi on, et oskaksid tänu sellele teha IGA PÄEV paremaid valikuid ning mõistaksid, et tervislik toitumine pole toidust hoidumine.

Meie
missioon

8-nädalase programmi teemad:

Programmi jooksul avaneb igal pühapäeval Toitumisnõustaja+ platvormil Sinu jaoks uus koolituslik video, kus toitumisnõustaja Elis räägib erinevatest toitumisalastest teemadest, sest teadlikkus on kohe kindlasti võti. Videosid saad vaadata endale sobival ajal ja endale sobivas kohas.

 • Sissejuhatus ja programmi tutvustus
 • Suhkrud ja suhkruasendajad
 • Rasvad – küllastunud ja küllastumata
 • Valgud ja vee tarbimine
 • Toiduvalmistamise meetodid, e-ained ja sool toidus
 • Alkohol, müüdid, emotsionaalne toitumine
 • Toidulisandid ja haiguste seos toitumisega
 • Hormonaalne tasakaal; kokkuvõte.

Ma usun siiralt, et teadmised toitumisest on sama olulised kui teadmised majandusest, geograafiast jms. Küll aga koolis meile väga põhjalikult toitumist ei õpetata ja just see ainulaadne programm annabki Sulle kaasa need kõige olulisemad teadmised kogu eluks.

Teadlikkus
on võti

Miks liituda 8-nädalase heade toitumisharjumuste programmiga?

 • toitumisalane teave
 • tervislikud retseptid
 • tugigrupp
 • nipid ja trikid toitumise kohta just Sulle sobival ajal kodust lahkumata

Erinevus teiste sarnaste programmidega seisneb sellest, et enamik nendest on üles ehitatud kindla toitumiskava jälgimise peale, ent koolituslik pool puudub. Kaal võib küll lühiajaliselt langeda, aga pärast programmi lõppu ei osata ikkagi iseseisvalt paremaid valikuid teha.

Lubame Sulle, et pärast Toitumisnõustaja+ 8-nädalase programmi läbimist võid kiirdieedid igaveseks unustada ning tervislikust toitumisest saab lihtsalt sinu elu tavaline osa! Isegi, kui Sa ei soovi kaalu langetada, siis saad programmist palju uusi teadmisi toitumise kohta nii iseendale kui oma perele!

Toitumisnõustaja+ 8-nädalane programm on ainulaadne online keskkond, mis aitab Sul mõista, mida tegelikult tähendab tervislik toitumine ning kuidas langetada kaalu ilma range dieedita.

Ühes kohas on kompaktselt ja mugavalt koos iganädalased koolituslikud videod, tervislikud retseptid, näidistoitumiskavad ning toitumissoovitused. Samuti on sulle toeks kogu meie tiim ja teised osalejad, kes alustavad Sinuga seda teekonda samaaegselt.

Programmi suurimaks eesmärgiks on muuta Sinu suhtumist toitumisse ja aidata Sul päriselt mõista, kuidas teadlikult toituda, saavutada tervislikult oma ideaalkaal ning suurem energiatase.

Kellele see programm sobib?

Usume, et see ainulaadne programm sobib kõigile – ka neile, kes kaalu ei soovi langetada, vaid tahaksid lihtsalt toitumise kohta rohkem teada saada ja seeläbi oma tervist ja heaolu parandada.

 • NAISTELE

Kuna programmis edasiantav toitumisviis aitab lisaks kaalulangetamisele kaasa ka hormonaalse tasakaalu saavutamisele, siis sobib see programm väga hästi just naistele. Naised on pärast programmi läbimist välja toonud, et näiteks see valus periood kuust on tänu toitumise korrastamisele muutunud oluliselt leebemaks, näonahk klaarimaks ja juuksed kaunimaks. On olnud isegi näited, kus naine pärast oma toitumise korrastamist on lõpuks ometi lapseootele jäänud, mis võib samuti olla seotud hormonaalse tasakaalu korrastamisega.

 • MEESTELE

Programmis on varasemalt osalenud ka mehed ning ka nemad on väga rahule jäänud. Nad on omandanud väga palju uusi teadmisi, saanud uut energiat ning ka kaalunumber kahanes soovitud tasemele.

 • LAPSEOOTEL NAISTELE

Kindlasti on teadmised, mida programm annab, äärmiselt kasulikud ka lapseootel emadele, et sellel ootusäreval ajal teha teadlikumaid valikuid ja ka tulevikus oma pere eest veelgi paremini hoolitseda.

Küll aga ei tohiks lapseootel naisel kindlasti olla eesmärgiks kaalulangetus, seega toitumisplaani ei tasu liigse rangusega jälgida.

 • IMETAVATELE EMADELE

Kuna tegemist ei ole ekstreemse dieediga, on programmis väga edukalt osalenud ka mitmed imetavad naised. Imetavatel emadel soovitaksime võimalusel liituda siiski personaalsema paketiga, mis sisaldab lisaks online kursusele ka kohtumisi toitumisnõustaja Elisega.

Rahulolevate osalejate tagasiside

“Otsustasin programmiga liituda kuna minu vaimne ja füüsiline tervis vajas turgutust. Olin pidevalt väsinud ja loid. Minu söömisharjumused olid kehvad, sõin palju magusat ja näksisin pidevalt. Juba esimestel päevadel peale programmi algust tundsin, kuidas mul oli väga palju energiat, see ainult motiveeris edasi. Muidugi mängis palju rolli ka FBki grupis toimuv ja iganädalased videod, kus sai palju toitumisalast infot. Kasutan neid teadmisi oma iga päeva menüüs ja keha tänas mind. Olen palju rõõmsam ja energilisem! Kaal on langenud 8,1 kilo ja see kindlasti annab indu juurde, et toituda samamoodi oma ülejäänud elu. Ma ei söö enam magusat nii palju kui varem. See on üks kõige olulisem asi, mida olen tahtnud muuta. Olen väga õnnelik, et liitusin. Parim investeering iseendasse.”

“Otsustasin programmiga liituda, sest see oli minu kui vana dieeditaja jaoks midagi uut. Olen kehakaalu ja dieetidega maadelnud üle 15 aasta ja sellest väsinud. Teadsin küll, mis on tervislik toit, aga alati sellest ei piisa. Kuna see programm seletab lahti mida, miks ja kuidas, siis see kõnetas. Need teadmised saab kogu eluks kaasa võtta. Ja ma ei pidanud pettuma! Kõik on nii lihtsalt ja mugavalt üles ehitatud. Mulle meeldisid väga Elise põhjalikud videod ning iganädalane toidupäevikute jagamine. Sain kohe teadmised praktikas kasutusele võtta ning toidupäeviku pidamine tekitas mõnusa rutiini. Tänu sellele programmile hakkasin regulaarselt toituma ning suurim muutus toimus just seeläbi – mul kadusid ohjeldamatud isud! Ja ma tunnen end oma kehas mugavalt. Kaotasin selle programmi jooksul kokku -4.4 kg ja vööümbermõõdust kadus lausa -6.5 cm. Ma ei raisanud aega pikale stressamisele, vaid keskendusin programmi nautimisele. Ma ei tundnud, et ma pean end keelama, vaid ma teen enda jaoks pikas perspektiivis parimad valikud. Mul ei ole muud öelda, kui alusta nüüd ja tuleviku-sina tänab sind!”

Olin aastast 100 endale iga aasta alguses lubanud, et nüüd võtan end kätte, aga iga aasta on detsember kuidagi väga kiiresti kohale jõudnud ja nulliring. Aga Elise õpetuste ja super-kogukonna abil sain nii mina kui minu retseptikogumik täiesti uue hingamise. Ei ühtegi kalorite lugemist, ei ühegi toidugrupi välja jätmist ja oiiii kui head söögid!

Kartsin alguses, et pean oma koduse menüü täiesti välja vahetama, aga Elisel olid teised plaanid – kodune menüü võis jätkuda ja lisaks sain häid mõtteid, kuidas seda mitmekesistada ja veelgi maitsvamaks muuta. Pole üldse paha diil!

Üle 10a näen kaalult vastu vaatamas numbrit, mida viimati nägin keskkoolis – 5kg läinud nagu naksti 😮 Ja energiast puudust pole ka 5-kuuse beebi kõrvalt. Kõige enam üllatas mind see, kuivõrd lihtne on tervislikult toituda ja tervislikku kaalunumbrit hoida ka ilma trenni tegemata.

Elise koolitus peaks kohustuslikus korras juba keskkooli ainekavas sees olema!

Minu müüs ära see osa, et toitu ei pea kaaluma. Ma pole dieetide järgimises üldse järjepidev. Tahtsin leida viisi, kuidas reaalselt ülejäänud oma elu toituda saaksin ja ka oma kaalu normi ilma meeletute piiranguteta. Ja ma ei pidanud pettuma. Mul on magusaisu kadunud, menüü on väga palju värvilisem, nüüd suudan kergelt ka oma toidutalumatusi vältida. Ma magan paremini ja mu energiatase on tõusnud. Samuti meeldib mulle mu peegelpilt iga päevaga rohkem. 7.5 nädalaga on kadunud 6.5kg ja umbes 70cm kogu kehalt. Seda on tegelikult väga äge vaadata, kuidas mu keha muutub.

Seda toitumisplaani on lihtsalt nii lihtne jälgida. Vahepalad ja lõuna planeerin enamasti ette, aga hommiku- ja õhtusöögi võin jooksvalt välja mõelda, ilma pika planeerimiseta, sest kapid on häid asju täis. Teen seda, mille järgi isu on.
Mu suurim saavutus on programmi järjepidev jälgimine ja ka oma vanade mõttemustrite murdmine. Olles üsna pirtsakas sööja, siis olen uhke, et andsin endale võimaluse proovida ka toite, mida varem pole tarbinud. N
Ja kõige suurem üllatus on see, kuidas see programm õpetas ise mõtlema. Ja sellepärast on see nii erinev teistest, sest keegi ei ütle konkreetselt, mida Sa sööma peaksid. See on päädinud sellega, et mu aju genereerib lihtsa vaevaga uusi retsepte või lähenemisi mingile toidule.  Tegelikult ei pea millestki väga loobuma. Tuleb leidlik olla. Ootan juba uusi ideevälgatusi ja olen sama tubli edasi. Ma tegelikult enam ei kujuta ettegi, kuidas see kaootiline toitumine peaks peale neid teadmisi üldse välja nägema…
Suur suur aitäh! Siit saab vaid veel paremaks minna – teadlikult ilusa ja tervema minani.

Programm oli suurepärane ja andis mulle nii palju uusi teadmisi, kuidas teadlikult toituda. Minu toidulaud on nüüd palju värvilisem ning mitmekülgsem. Ja sain kindlustunde, et isegi, kui vahel patustan, tean alati kuhu tagasi pöörduda. Aitäh!

Motivatsioon ja haritus toitumise vallas! Need kaks märksõna iseloomustavad seda tervisliku toitumise programmi. Mina saavutasin 2 kuuga -7,1kg! Jah, see on võimalik vaid toitumisega! Tundub uskumatu? Elise edastatud teadmised, kogemused ja eelkõige su enda tahe ja usk on retseptiks. Olen väga tänulik, et see programm minusse selle “miski” sütitatas, minu valikud on enamasti tervislikud ja kui tulebki ette vahel libastumisi, siis alati meeles Elise sõnad, loeb eelkõige järjepidevus!!!  Aga millised olid suuremad harjumused, muutused? Imeline oskus on nüüd juua ja nautida vett, osata hinnata ja arvestada kehale vajavat portsjoni suurust taldrikul, juba poes teha tervislikumaid valikuid. Mõistmine, et kõik hea nn rämpstoit ei pruugi alati kehale pai teha! Tuleb tunnetada end ja oma tegelikke vajadusi, mitte teha valikuid vaid emotsioonide ajendil. Seeläbi olen palju aktiivsem, jaksan rohkem ja mul ei teki lõuna ajal unisust. Veelkord, AITÄH!!!

Olin oma kehakaaluga juba aastaid rahulolematu. Teadsin, et dieeditama ma ei hakka, hullu trenni ma ka tegema ei hakka. Arvasin, et toitun suures pildis pigem tervislikult ja minu kilode pidev kasv oli mulle täiesti arusaamatu. Teadsin siiski, et kõik saab alguse toitumisest ja järelikult ma ei toitu õigesti kui kilod aina lisanduvad. 

Naljaka,  kuidas vahel elus asjad kokku jooksevad. Üsna pea, kui olin otsusele jõudnud, et mul on toitumise osas kellegi abi vaja, nägin Instagramis oma endist kolleegi jagamas oma imelist kaalu alandamise muutust. Selle muutuse nägemisest mulle piisas, et koheselt registreerida end järgmisse algavasse progarmmi.

Kursuse pikkus oli 8 nädalat ja minu eesmärk oli selle ajaga kaalust alla võtta 8kg. Ja 8kg sai ka alla võetud.

Elise toitumisprogramm on lihtsalt omandatav, lihtsalt jälgitav ja seda lihtne sobitada oma igapäevaellu. See oli väga lahe kogemus ja ma olen tulemusega super rahul. Aitäh!

Boonus! Täna, kaks kuud peale programmi lõppu on mul kadunud veel -5kg.

Olen nii õnnelik ja tänulik, et osalesin 8-nädalases programmis. Peale teist last oli mul natuke kilosid kogunenud ja rohkem kui tarvis. Laps sündis täpselt märtsi keskel, kui oli esimene koroona laine. Pean tõdema, et olin üks neist paljudest, kes sattus siis kodus kokkamise “kaneelirullid jne” tuhinasse 😀 .

Minu eesmärk oli võtta 6 kilo 8 nädalaga alla, saada lihtsalt rohkem energiat ja ka põnevat uut informatsiooni tervisliku toitumise kohta. Programm ületas mitmekordselt minu ootusi. Sain nii palju uusi teadmisi ja reaalseid näiteid, milliseid valikuid poes teha ja mida jälgida. Kõik saadud põhimõtted olid minu jaoks lihtsad jälgida ning mulle meeldis, et see pole jälle “järjekorde dieet” vaid reaalselt teadmised, mida jälgida täna, homme ja edaspidi. Kuna olen hetkel kodune pisikestega, siis mulle sobis ka väga hästi virtuaalsed kohtumised. Grupi formaat töötas mulle, kuna olen veidi võistlushimuline ja oleks jube piinlik, kui oleksin vahepeal salaja koogikesi õginud 😀 Minu tulemused: kaotasin 8 nädalaga 8,5 kg ja vööümbermõõt vähenes 11cm. Minu arust oli see 100% väärt investeering iseendasse ja tulevikku! Tänud selle SUPER kogemuse eest!

Olin 8-nädalasele koolitusele registreerudes üpris kahtleval seisukohal selle kava toimimises ja oma võimes see 8 nädalat ka reaalselt vastu pidada. Esiteks polnud mul alguses aimugi kas, kuidas, mida ja kui palju me süüa võime ja mõte 8-nädalasest näljast hirmutas mind rohkem, kui ma esialgu tunnistada tahtsin ja peas plaanisin juba enne kavaga alustamist, kuidas viisakalt alla anda. Teiseks ei ole ma suutnud oma elus erinevaid teisi kiidetud toitumiskavasid üle kuu aja jälgida, kuna ma ei kannata hommikust õhtuni kokata vaid piinlikkusega retseptist järge ajades ja igat suutäit kaaludes. Oh üllatust, kui kauaoodatud toitumiskoolitus pihta hakkas ja ma sain aru, et ma võin peaaegu kõike süüa! Ei ole ainult kaalutud kapsas ja keedukana! Võin julgelt öelda, et meie pere toitumisharjumused muutusid selle 8 nädalaga jäädavalt paremuse poole. Kappidest on erinevad toorained sujuvalt vahetunud tervislikumate vastu ning nii on ju imelihtne jätkata nö ree peal ka edasi, kui see 8 nädalat on läbi saanud. Olen programmile ja meie armsale toetusgrupile lõpmata tänulik nende nädalate eest ja kuigi on plaanis suveks veel mõned kilod maha raputada, lähen juba praegu kevadele vastu mitu kilo kergemana, mitu cm õhemana ja mis kõige olulisem – mitu korda rahulolevamana!

Osalesin Elise toitumiskoolitusel ja olen vägagi rahul! Ei oleks osanud arvatagi et saan nii palju uusi teadmisi, kuidas tervislikult toituda ilma dieeditamiseta, millised maitsvad tervislikud alternatiivid on olemas teatud toiduainetele ning mõnus retseptikogum on nüüd ka olemas.  Olen vägagi rahul! Soovitan!

Liitusin programmiga, sest sain aru, et mul ei ole piisavalt teadmisi sellest, kuidas toituda. Tahtsin saada teadlikumaks. Programm oli suurepärane, sest see oli väga hästi üles ehitatud – üks põhjalik teema korraga on väga hea lähenemine. Minule kindlasti ei sobi, kui konkreetselt öeldakse, et nüüd söö ainult kana ja salatit. Ma vajan loogikat! Ja kuna Elis seletas ja põhjendas ära, miks midagi on hea või mitte nii hea, siis see sobis mulle väga hästi. Mul ei olnud eesmärk kaalu langetada, sest ei tahtnud tekitada stressi ja ootusi. Kuid ikkagi, ilma mingi erilise pingutuseta on kaalu langenud umbes peaaegu 10kg. Olen väga üllatunud, et olen suutnud olla järjepidev. Tänu kaotatud kilodele ja tervislikule toitumisele on mul vähenenud ka põlvevalud. Kadus ära ka maoärritusest tekkiv ebameeldiv tunne söögitorus. Lisaks lähevad erinevad riideesemed taas selga ja isegi saab hingata. 😊

Kirjutan tema 8-nädalasele programmile kahe käega alla ja soovitan osaleda absoluutselt kõigil, kes oma tervisest ja vaimust (!) vähegi hoolivad. 8 nädalat hiljem tunnen end lihtsalt fantastiliselt, ja seda ennekõike suurepärase meeleolu, paranenud une ja kõrge energiataseme tõttu, aga mis seal salata, ka kaal langes mitme kilo võrra. Kuigi pidasin end üsna teadlikuks toitujaks, sain programmi käigus aru, kui killustunud ja valikulised olid minu eelnevad teadmised ja toiduotsused tegelikult olnud, ja mis veelgi tähtsam – sain aru, kuidas ja miks mingi toit minu vaimu ja keha heaks päriselt töötab. Elise loengud olid sisukad, loogiliselt üles ehitatud ja lihtsasti mõistetavad, ja niimoodi nädal nädala järel sain järjekordse pusletüki oma teadmistesse juurde ja kohe ka praktikasse rakendada. Toitumine pole eales nii palju avastamisrõõmu pakkunud! Sammhaaval pisikesi muutusi tehes ei tundu ükski eesmärk ületamatu ning teekond on läbinisti nauditav. Minu eesmärk oli jõuda jätkusuutlike, “normaalsete”, elukestvate toiduharjumuste juurde, mis päriselt ka parandaksid elukvaliteeti. TEHTUD – ja jätkan samas vaimus!

Praegune tulemus (-5,3kg) motiveerib samal lainel edasi jätkama! Uusi toite on lisandunud menüüsse täitsa palju. Suurim muudatus on vist see, et lisan chia seemneid nüüd igale poole, nii kaerahelbepudru kui kookospiima sisse, isegi kõrvitsapüreesupi sisse panin! Äge projekt oli ka ühiskokkamine. Proovinud veel ei ole, aga kui talvel suusapüksid jälle jalga mahuvad, siis olen oma eesmärgi täitnud!

Super äge ja kasulik kursus. Ei ole mingi tavaline nn dieedikuur, kus on toidud ette antud.See on uks uude ja paremasse toitumise maailma. Sinul pole teha muud kui võtta osa ja ammutada kogu see huvitav info toitumise kohta ning voilaa kaal lausa iseenesest langeb ning tunned end tunduvalt särtsakamalt.

Teete head tööd ja loodan, et järjest rohkem inimesi jõuab teie uksele, et muuta oma elu paremaks ja tervislikumaks.

Liitusin programmiga, kuna mu toitumises valitses täitsa kaos. Sõin ükskõik mida ja millal ning see pani mu enesetundele ja kaalule päris suure koormuse ja tekitas stressi. Need 8 nädalat andsid mulle nii palju motivatsiooni See programm ei ole lihtsalt mingi dieet, vaid pigem ikka elustiil nagu Elis meile ka ütles. Programm õpetas tegema palju väikeseid õiged valikud, mis kokkuvõtteks toovad kaasa suured muutused. Mu toitumisalane teave täienes ikka märgatavalt ja need paljud head retseptid jäävad mu menüüsse aastateks.

Kokkuvõtteks:
Oskan nüüd teha paremaid valikuid, sain jagu oma pidevast unisusest ja energiapuudusest, mis alati peale sööki võimust võttis. Kaotasin 7kg ja mis kõige tähtsam, tunnen ennast hästi

Antud programmiga liitumine oli parim rahaline ja ajaline investeering, mis ma kunagi oma tervise jaoks olen teinud. For real! Ma ei kaalunud terve programmi vältel mitte ühtegi asja oma taldrikul (see oli juba alguses mulle nii vastumeelne, sest olen varasemalt toitumiskavasid grammi täpsusega jälginud ja ennast hulluks ajanud). Ja selles programmis ei pidanud seda tegema. Ma sain teadmised, ise panin oma menüü kokku nende teadmiste põhjal. Ma söön 5-6x päevas ja see tuleb loomulikult. Ma ei mõtle enam pidevalt toidust nagu varem. Kui pikk jutt lühidalt kokku võtta siis, kui sa kaalud alustada, siis alusta. Sest kui sa ei alusta kohe, siis 2 kuu möödudes sa kahetsed, et ei alustanud 2 kuud tagasi. See on sinu tervis, mitte ainult kaalunumber.

Osalesin 8-nädalases programmis eesmärgiga saada juurde energiat, õppida tegema tervislikumaid valikuid ning kujundada sellest oma elustiili osa.

Superrahul, et liitusin! Iganädalased loengud, tore online ühiskokkamine ning teadlikumad valikud on tekitanud hasardi tervislikumate alternatiivide leidmiseks ning uute retseptide katsetamiseks. Poeskäik ei ole enam rutiinne tegevus, vaid põnev avastusretk.

Kaotatud kilod ja sentimeetreid saledam vöökoht tuli nii loomulikult ja tervislikult. Soovitan kindlasti antud programmi. See on suurepärane võimalus kujundada uus elustiil ning leida üles oma tervislikum, energilisem ja saledam mina.

Minu elu parim otsus oli programmiga liitumine! Ma tunnen end üle 7 aasta vabana! Vabana selles mõttes, et olin 7 aastat erinevate toitumiskavade orjuses. Minu kinnisidee oli õigesti ja grammi täpsusega toitumine ja kui tekkis madalseis, olid ahvatlused kiirelt tulema ning sellele jätkus enese haletsemine…nii ma pendelasin kaalu ja toiduga aastaid.

Elise loodud programm on nii hästi ülesehitatud võiks öelda, et puust ja punasega saab oma toitumise korda. Lisaks inimesena on ta väga siiras ja armas.

Olen tänulik endale, et läbisin programmi ja olen nüüdseks teadlik toituja. Mõttemaailmas toimus korralik restart ja mõistan nüüd ,et toit on üks elu osa, mitte kogu maailm. Boonuseks on energiat rohkem (alustasin taas trenniga) ja muidugi kaalulangus.

Minul jätkub ainult kiidusõnu Aitäh!

See programm ei ole see klassikaline programm või dieet, see on elustiili muutus. Ja kuigi paljud programmid lubavad seda sama, siis siin on asi teisiti. Esiteks on rõhk heade harjumuste sisseharjutamisel, mis käivad koos põhjalike teadmiste omandamisega põhi toidugruppide kohta, ehk sellega, et miks me mida teeme 🙂 Laiema pildi mõistmine aitab iseenesest teha paremaid valikuid ja parandada enda toitumist ja suhtumist toitu. Lisaks sellele saadab programmis osalejat nõu ja tugi. Programm on täis häid soovitusi, retsepte ja infot, kuidas poes paremaid valikuid teha. Elis on loonud midagi, mille taolist teist ilmset pole, olles ise inspireeriv ja särav.

Olen oma terviseprobleemidega tegelenud juba üsna kaua aega seoses migreenihoogudega ning pideva energia puudusega. Olin osalenud Enesearmastuse programmis, kus Elise kaudu toitumisprogrammi kohta esimest korda kuulsin. Too hetk olin üsna rabatud, kui palju kasulikku infot ma sain, kuid ei suutnud seda siiski veel praktikasse viia. Kui aga peale 10ndat peavalu päeva mõtlesin, mis edasi teha, siis jäi mulle Instagramis silma toitumisprogrammi reklaam. Otsustasin sellest kohe kinni haarata! Pea kuu aega hiljem mõtlesin, et pole üldse energiat alustada, kuid 8 nädalat hiljem ja siin ma olen – täis energiat, 5 kg vähem, 4.6% väiksema rasvaprotsendiga ja väga rahul! See oli tõesti elu parim otsus! Pole midagi paremat, kui ennast harida ja ennast õpetada sööma stabiilselt ja ise leidma enda jaoks töötavad nipid. Me kõik teame, mis asjad on süsivesikud, rasvad jpm aga me päriselt ei mõtle, mida me oma toidulauale paneme. Peale kauba, kogu meeskond on imeliselt toetavav, teadmisi täis ja nakatavad enda rõõmsameelsusega. Aitäh teile!

Ade

Kristi

Aiki

Tiina

Ethel

Pirje

Kärilin

Meeri

Laura

Kertrud

Osaleja

Moonika

Kaja

Kertu

Kerti-Anniki

Merili

Osaleja

Osaleja

Osaleja

Katre

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 / 20

Registreeri oma huvi!

Kui soovid järgmises programmis osaleda, aga vajad otsustamiseks veel veidi aega, siis sisesta oma andmed ning saadame Sulle edasise info personaalselt meilile. Oled südamest oodatud!
Name
Consent(kohustuslik)

Kuidas 8-nädalane kaalulangetus ja heade toitumisharjumuste loomise programm töötab?

Programmiga liitumiseks tuleb tasuda ühekordne liitumistasu. Pärast tasumist on Sul võimalik üks nädal enne programmi algust liituda kinnise FB grupiga, kus on ka teised Sinuga samal ajal alustavad osalejad.

Pärast liitumist saad programmi avanemise kuupäeval ligipääsu programmi sisule ja retsptikogumikule.

Igal nädalal saad enda kohta täita ka lühikese eneseanalüüsi ning pärast video vaatamist ootab Sind pisike küsimustik, mis aitab saadud teadmisi veelgi paremini kinnistada! Samuti saad oma profiili all sisestada ja jälgida oma edusamme.

Usume siiralt, et pärast programmi läbimist tundub tervislik toitumine Sulle lihtne – see muutub Sinu igapäevaseks elu osaks, tänu millele saad rahuliku südamega unustada kõik lühiajalised dieedid. Mis saaks olla veel parem?

Registreeri nüüd ja ütle dieeditamisele igaveseks hüvasti!

Platvormilt leiad ka mõned treeningvideod, et oma keha ja vaimu ka füüsiliselt toetada. Loe lähemalt meie suurepäraste treenerite kohta:

Kaisa

Kaisa on erinevaid joogastiile praktiseerinud tänaseks üle kümne aasta, millest viimased viis ka joogat õpetanud ja täna keskendub peamiselt Hatha joogale koos hingamispraktikate ja meditatsiooniga. Lisaks joogaõpetaja taustale on Kaisa töötanud pikalt füsioterapeudina nii sportlastega kui ka kliinilises keskkonnas.

Kaisa on ema, abikaasa, joogaõpilane ja -õpetaja, kelle südameasjaks on iidsete joogapraktikate jagamine tänapäeva võtmes, et kõigil oleks võimalik oma elu elada tervislikumalt ja tasakaalukamalt mitte ainult füüsilisel, vaid ka peenematel tasanditel.

Minu missiooniks on näidata inimestele, et jooga ei ole mõeldud puhtalt füüsiliseks praktikaks ja ei oma tähtsust, kui palju sa paindud või kui keerulisi asendeid sa võtta oskad. Enda keha tundmaõppimine ja arendamine on oluline, aga vähemalt sama oluline on õppida tundma enda hingamist ja märgata, mis toimub sinu meeles ja vaikselt leida üles vaikus enda sees.” – Kaisa

Pille-Riin

Pille-Riinil on ainulaadne omadus panna liikuma ja trenni nautima ka need, kes varem seda ei armastanud. Oma nakatava positiivsuse ja energiaga toob ta päikese igasse päeva ja muudab isegi raskeima treeningu päriselt naudinguks. Kogenud videotreenerina suudab ta inimesi nägemata täpselt õigetel hetkedel motiveerida või korrale kutsuda nii, et ekraani ees tunned justkui Pille-Riin salaja jälgiks sind.

Pille-Riin on endine sportlane, õppinud personaaltreener ja kahe lapse ema. Emadus on viimastel aastatel toonud Pille-Riinu fookusesse just naise ning treeningud raseduse ajal ja järgselt.

“Soovin, et naine naudiks enda kehas olemist, oleks enesekindel ja saavutaks kontrolli enda keha ja ka elu üle, soovin, et naine pakataks elujõust!”

Kuidas erineb Toitumisnõustaja+ programm teistest?

Miks valida
Toitumisnõustaja+ ?

 • Programmi jooksul ei pea Sa konkreetset toitumiskava jälgima, vaid saad siit juhtnöörid ja teadmised, kuidas ise oma toitumist planeerida.
  Toitumisnõustaja+ ei anna Sulle mitte kala, vaid õnge, aidates Sul mõtestada toitumist laiemalt.

 • Suurim rõhk on teadlikkuse tõstmisel ning heade harjumuste loomisel.
  Oleme kindlad, et just need on eduka ja püsiva kaalulangetuse olulisim võti. Kui teed programmi läbi, oled toitumises kindlasti keskmisest inimesest oluliselt teadlikum.

 • Võrreldes teistega puudub selles programmis liigne rangus ning kõiki toite ei pea grammi pealt kaaluma. Samuti saad Sa ise oma menüüd vastavalt eelistustele planeerida.
  Me usume, et kaalulangetus ei pea olema keeruline ja piinarikas, vaid lihtne ja loomulik teekond.

Tee otsus kohe ära, sest soodushind kehtib vaid augusti lõpuni.

Uus programm stardib 3.10!

00 Päeva

00 Tundi

00 Minutit

Vali endale sobiv pakett ning alusta tervislikumat ja kergemat elu!

Põhipakett

Selle ainulaadse programmiga õpid ise, kuidas tervislikult toituda, saad väärtuslikke teadmisi kogu eluks, langetad tervislikult kehakaalu ning ei pea enam kunagi lühiajalisete dieetide poole pöörduma.

PS: Kuni 31.08 saad liituda soodushinnaga 99€, alates 1.09 on programmi hinnaks 129€.

See on igal juhul väärt investeering iseendasse!

Programm algab 03.10.2022

129 € 99 €

Liitu

Personaalne

Lisaks põhipaketi teenustele, sisaldab see pakett põhjalikku kehanalüüsi ja kohtumist toitumisnõustaja Elisega, zoom-i kohtumist programmi keskel ja igakülgset personaalset tuge programmi jooksul.

PS: Kuni 31.08 saad personaalse paketiga liituda soodushinnaga 185€, alates 1.09 on paketi hinnaks 225€.

Saadaval veel 20 kohta

Programm algab 03.10.2022

225 € 185 €

Liitu

Registreeri oma huvi!

Kui soovid järgmises programmis osaleda, aga vajad otsustamiseks veel veidi aega, siis sisesta oma andmed ning saadame Sulle edasise info personaalselt meilile. Oled südamest oodatud!
Name
Consent(kohustuslik)

Pane ennast kirja, et saada toitumisalaseid nippe ja trikke!

Name
Consent(kohustuslik)