Skip to content

Saa osa meeldejäävast nädalavahetusest, kus anname kehale puhkust ja väge vaid toitaineterikaste smuutidega!

Lisaks oma keha puhastamisele vaid smuutidega, toimub laagris muidugi veel palju põnevat!

Smuutilaagris esineb teiste imeliste esinejate seas näiteks oma müstilise ja absoluutselt imelise reedeõhtuse teetseremooniaga Kuu Elina ning  laupäeva õhtul raputab meie keha ja meelt Kristina Paškevicius, kes viib läbi saunarituaali, millesarnast Sa mujal juba ei koge!

Laagri hostess on imeline toitumisnõustaja ja -terapeut Elis Nikolai.

Mida Smuutilaagrist oodata?

Laagris astub üles spirituaalne õpetaja ja mentor, motivatsiooni- ja õnnekoolitaja Dali Karat. Dali juurde jõuavad inimesed, kes tunnevad, et elus on midagi suuremat ja sügavamat ning kes soovivad selles osas nõu, toetust ja juhendamist. Märksõnadeks on teadlik elu loomine, mõistmine ja unistuste elu elamine. Laagris räägib Dali lähemalt armastuse keeltest.

Samuti esineb Kristel Tuul – arengutreener ja energiajuhtimise coach, kes aitab ettevõtlikel naistel ennast hoides ja naudinguga saavutada oma eesmärgid igas eluvaldkonnas. Ta läheneb naiste eesmärkidele holistiliselt ja teaduspõhiselt, aidates meil panna enda mõtteviis, keskkond ja bioloogia enda kasuks tööle. Laagris aitab Kristel Sul saada selgust oma väärtustest ning seada vastavalt eesmärke, et saaksid elada rohkem tähendusrikast ja täisväärtuslikku elu.

Smuutilaagri külaliseks on ka biohäkker ja terviseuurija Andri Peetso. Tema eesmärgiks on ühendada kaasaegne tippteadus esivanemate tarkusega. Laagris räägib ta lähemalt sellest, kuidas keskkondlikud stressorid meie tervist ja heaolu mõjutavad.

Laupäeva õhtul raputab meie keha ja meelt Kristina Paškevicius, kes viib läbi väga erilise saunarituaali. Hommikusi jooga- ja meditatsioonitunde viib läbi armas Kaisa Nõlvak ning veidi intentsiivsema treeningu teeb meile Pille-Riin Toomsalu, kes räägib ka teadlikust treenimisest.

Pühapäeval on kavas Lilia Märtmaa häälejooga ja peale seda kongidega helimeditatsioon.

Võtame koos kolmeks päevaks aja maha ja naudime keha ja vaimu puhastust. Tule omapäi või koos sõbrannaga! 🙏

Sind ootab imeline seltskond naisi, vapustavad esinejad, toetav õhustik ja looduskaunis koht.

Laagri jooksul tarbime ainult toitainerikkaid smuutisid, vahepalaks sööme kaks korda päevas ka tervislikke näkse ning muidugi on alati olemas vesi ja taimetee.

Tegemist ei ole küll päris paastulaagriga, aga siiski peale smuutide ja vahepalade (puuvili/köögivili+pähklid) me laagri jooksul muud toitu ei tarbi. Sellega anname oma kehale veidi puhkust ja vaimule turgutust!

Kui oled lapseootel või imetav ema, siis jäta seekord see laager vahele, see ei pruugi Sinule hästi sobida.

Kolm päeva ainult smuutisid juua võib küll alguses tunduda veidi heidutav, ent toitumisnõustaja ja -terapeut Elis Nikolai on smuutiretseptid läbi mõelnud selliselt, et need oleks toitvad ja tervislikuid ning koos toetava grupiga on see väljakutse kindlasti palju lihtsam!

Kui kõlab põnevalt, siis ootame Sind südamest omapäi või koos sõbrannaga imelisse Luhtre puhkekülla, kus veedame koos kolm tervisest, kergusest ja inspiratsioonist pakatavat päeva 💛

Tee enda kehale
üks mõnus pai!

Laagris on kokku 35 kohta!

Alles on veel: 6

Registreerimiseks vajuta nupule “Registreerin” ja täida vorm.

Oled südamest oodatud!

Ööbimine toimub Luhtre Turismitalu armsates tubades ning selleks, et tekiks mõnus ühine vibe, siis päris üksi keegi toas ei maga, aga kõigil osalejatel on eraldi voodi. Kui tuled koos sõbranna(dega), saame teid kindlasti kenasti ühte tuppa paigutada. Kõikides tubades on ka eraldi vannitoad. 

Laager algab 10.06.2022 kell 14.00 ja kestab kuni 12.06 kella 14.00-ni. 

Maksumus: 3-päevase keha ja meelt puhastava smuutilaagri osalustasu koos ööbimise ja smuutidega on 320 euro või 2×160 eurot. Tasuda on võimalik nii ühes kui kahes osas.

Kui oled registreerunud, edastame Sulle isiklikult edasise info seoses laagriga.

Kui on küsimusi, siis anna julgelt teada ning näeme peagi laagris!

Registreerimiseks vajuta nupule “Registreerin” ja täida vorm.

Oled südamest oodatud!