Skip to content

Allalaetav retseptikogumik

Hei, armas toidusõber!

Sellest retseptikogumikust leiad palju tervislikke ja imemaitsvaid retsepte, uusi maitseelamusi ning loodevasti ka uusi lemmikud kogu eluks! Oleme siia kogunud 8-nädalase programmi osalejate lemmikretseptid, mida saad kerge südamega endale valmistada ka siis, kui soovid alustada tervislikumat teed.

Meie igatahes armastame ja austame toitu väga ning kindel on see, et toit mängib meie elus väga olulist rolli. Me sööme ju iga päev!

See, mida me suhu pistame mõjutab oluliselt meie tervist – nii vaimset kui füüsilist. Toit mõjutab meie meeleolu, energiataset ning elu kvaliteeti rohkem kui arvatagi oskame. Teame seda omast kogemusest!

Me saame valida, kas teeme tarbitava toiduga oma kehale pai või siis hoopis vastupidi. Valik on Sinu.

Meie arvates ei tähenda tervislik toitumine ilmtingimata kõikide toiduainete kaalumist, kõigest meeldivast loobumist ning enda pidevat piiramist. Samuti ei tähenda see toidust hoidumist. Tervislik toitumine ei peaks olema lühiajaline ettevõtmine, vaid elukestev tegevus ning elu igapäevane osa.

Meie suurimaks sooviks on see, et tervislik ja teadlik toitumine oleks igaühe jaoks lihtne ja nauditav! Ja selleks, et Sul oleks lihtsam oma tervislikul teekonnal jätkata või selle teekonnaga alustada, võiks ju tervislik toit olla ka maitsev ja nauditav, eks! 🙂

Sellest kogumikust leiad 50 tervislikku, lihtsat ja maitsvat retsepti ning loodame südamest, et avastad siit ka uusi lemmikuid kogu eluks!

Retseptikogumiku saad alla laadida kõigest 14.99 € eest.

Toredat katsetamist!

Toitumisnõustaja Elis Nikolai ja Toitumisnõustaja+ tiim.

Retseptikogumiku saad osta siit!