Skip to content

Osalejate edulood

Vaata, mida ütlevad programmi kohta osalejad ise!

Marise
tagasiside

Pirje
tagasiside

Loe osalejate edulugusid

Antud programmiga liitumine oli parim rahaline ja ajaline investeering, mis ma kunagi oma tervise jaoks olen teinud. For real! Ma ei kaalunud terve programmi vältel mitte ühtegi asja oma taldrikul (see oli juba alguses mulle nii vastumeelne, sest olen varasemalt toitumiskavasid grammi täpsusega jälginud ja ennast hulluks ajanud). Ja selles programmis ei pidanud seda tegema. Ma sain teadmised, ise panin oma menüü kokku nende teadmiste põhjal. Ma söön 5-6x päevas ja see tuleb loomulikult. Ma ei mõtle enam pidevalt toidust nagu varem. Kui pikk jutt lühidalt kokku võtta siis, kui sa kaalud alustada, siis alusta. Sest kui sa ei alusta kohe, siis 2 kuu möödudes sa kahetsed, et ei alustanud 2 kuud tagasi. See on sinu tervis, mitte ainult kaalunumber.

Minu müüs ära see osa, et toitu ei pea kaaluma. Ma pole dieetide järgimises üldse järjepidev. Tahtsin leida viisi, kuidas reaalselt ülejäänud oma elu toituda saaksin ja ka oma kaalu normi ilma meeletute piiranguteta. Ja ma ei pidanud pettuma. Mul on magusaisu kadunud, menüü on väga palju värvilisem, nüüd suudan kergelt ka oma toidutalumatusi vältida. Ma magan paremini ja mu energiatase on tõusnud. Samuti meeldib mulle mu peegelpilt iga päevaga rohkem. 7.5 nädalaga on kadunud 6.5kg ja umbes 70cm kogu kehalt. Seda on tegelikult väga äge vaadata, kuidas mu keha muutub.

Seda toitumisplaani on lihtsalt nii lihtne jälgida. Vahepalad ja lõuna planeerin enamasti ette, aga hommiku- ja õhtusöögi võin jooksvalt välja mõelda, ilma pika planeerimiseta, sest kapid on häid asju täis. Teen seda, mille järgi isu on.
Mu suurim saavutus on programmi järjepidev jälgimine ja ka oma vanade mõttemustrite murdmine. Olles üsna pirtsakas sööja, siis olen uhke, et andsin endale võimaluse proovida ka toite, mida varem pole tarbinud. N
Ja kõige suurem üllatus on see, kuidas see programm õpetas ise mõtlema. Ja sellepärast on see nii erinev teistest, sest keegi ei ütle konkreetselt, mida Sa sööma peaksid. See on päädinud sellega, et mu aju genereerib lihtsa vaevaga uusi retsepte või lähenemisi mingile toidule.  Tegelikult ei pea millestki väga loobuma. Tuleb leidlik olla. Ootan juba uusi ideevälgatusi ja olen sama tubli edasi. Ma tegelikult enam ei kujuta ettegi, kuidas see kaootiline toitumine peaks peale neid teadmisi üldse välja nägema…
Suur suur aitäh! Siit saab vaid veel paremaks minna – teadlikult ilusa ja tervema minani.

Liitusin programmiga, sest sain aru, et mul ei ole piisavalt teadmisi sellest, kuidas toituda. Tahtsin saada teadlikumaks. Programm oli suurepärane, sest see oli väga hästi üles ehitatud – üks põhjalik teema korraga on väga hea lähenemine. Minule kindlasti ei sobi, kui konkreetselt öeldakse, et nüüd söö ainult kana ja salatit. Ma vajan loogikat! Ja kuna Elis seletas ja põhjendas ära, miks midagi on hea või mitte nii hea, siis see sobis mulle väga hästi. Mul ei olnud eesmärk kaalu langetada, sest ei tahtnud tekitada stressi ja ootusi. Kuid ikkagi, ilma mingi erilise pingutuseta on kaalu langenud umbes peaaegu 10kg. Olen väga üllatunud, et olen suutnud olla järjepidev. Tänu kaotatud kilodele ja tervislikule toitumisele on mul vähenenud ka põlvevalud. Kadus ära ka maoärritusest tekkiv ebameeldiv tunne söögitorus. Lisaks lähevad erinevad riideesemed taas selga ja isegi saab hingata. 😊

Olin aastast 100 endale iga aasta alguses lubanud, et nüüd võtan end kätte, aga iga aasta on detsember kuidagi väga kiiresti kohale jõudnud ja nulliring. Aga Elise õpetuste ja super-kogukonna abil sain nii mina kui minu retseptikogumik täiesti uue hingamise. Ei ühtegi kalorite lugemist, ei ühegi toidugrupi välja jätmist ja oiiii kui head söögid!

Kartsin alguses, et pean oma koduse menüü täiesti välja vahetama, aga Elisel olid teised plaanid – kodune menüü võis jätkuda ja lisaks sain häid mõtteid, kuidas seda mitmekesistada ja veelgi maitsvamaks muuta. Pole üldse paha diil!

Üle 10a näen kaalult vastu vaatamas numbrit, mida viimati nägin keskkoolis – 5kg läinud nagu naksti 😮 Ja energiast puudust pole ka 5-kuuse beebi kõrvalt. Kõige enam üllatas mind see, kuivõrd lihtne on tervislikult toituda ja tervislikku kaalunumbrit hoida ka ilma trenni tegemata.

Elise koolitus peaks kohustuslikus korras juba keskkooli ainekavas sees olema!

Motivatsioon ja haritus toitumise vallas! Need kaks märksõna iseloomustavad seda tervisliku toitumise programmi. Mina saavutasin 2 kuuga -7,1kg! Jah, see on võimalik vaid toitumisega! Tundub uskumatu? Elise edastatud teadmised, kogemused ja eelkõige su enda tahe ja usk on retseptiks. Olen väga tänulik, et see programm minusse selle “miski” sütitatas, minu valikud on enamasti tervislikud ja kui tulebki ette vahel libastumisi, siis alati meeles Elise sõnad, loeb eelkõige järjepidevus!!!  Aga millised olid suuremad harjumused, muutused? Imeline oskus on nüüd juua ja nautida vett, osata hinnata ja arvestada kehale vajavat portsjoni suurust taldrikul, juba poes teha tervislikumaid valikuid. Mõistmine, et kõik hea nn rämpstoit ei pruugi alati kehale pai teha! Tuleb tunnetada end ja oma tegelikke vajadusi, mitte teha valikuid vaid emotsioonide ajendil. Seeläbi olen palju aktiivsem, jaksan rohkem ja mul ei teki lõuna ajal unisust. Veelkord, AITÄH!!!

Minu elu parim otsus oli programmiga liitumine! Ma tunnen end üle 7 aasta vabana! Vabana selles mõttes, et olin 7 aastat erinevate toitumiskavade orjuses. Minu kinnisidee oli õigesti ja grammi täpsusega toitumine ja kui tekkis madalseis, olid ahvatlused kiirelt tulema ning sellele jätkus enese haletsemine…nii ma pendelasin kaalu ja toiduga aastaid.

Elise loodud programm on nii hästi ülesehitatud võiks öelda, et puust ja punasega saab oma toitumise korda. Lisaks inimesena on ta väga siiras ja armas.

Olen tänulik endale, et läbisin programmi ja olen nüüdseks teadlik toituja. Mõttemaailmas toimus korralik restart ja mõistan nüüd ,et toit on üks elu osa, mitte kogu maailm. Boonuseks on energiat rohkem (alustasin taas trenniga) ja muidugi kaalulangus.

Minul jätkub ainult kiidusõnu Aitäh!

Programm oli suurepärane ja andis mulle nii palju uusi teadmisi, kuidas teadlikult toituda. Minu toidulaud on nüüd palju värvilisem ning mitmekülgsem. Ja sain kindlustunde, et isegi, kui vahel patustan, tean alati kuhu tagasi pöörduda. Aitäh!

Liitusin, sest esimest korda ei reklaamitud nii väga kaalulangetusprogrammi kui üleüldiselt tervislikuma elustiili tekitamist.
Kõige enam meeldiski, et reklaamitu vastas oma sisule ning põhirõhk läkski sisulistele arusaamistele, miks me peaks toituma nii, et kehal oleks hea! Ja meeldis ka, et tegelikult ei pea me toitu kaaluma. Selleks et toit oleks täisväärtuslik, tasakaalus ja tervislik tuleb võtta asja mõistusega, silmas pidada taldrikureeglit ja süsivesikutega mitte liiale minna. Ja vahepalad, vahepalad,vahepalad!
See 8 nädalat oli minu jaoks tõeline emotsioonide rollercoaster, aga ma tõdesin, et vahepalad ja VESI mängivad minu jaoks võtmerolli.
Ja väga meeldis ka ülesehitus. Iga nädal keskendusime ühele teemale, et kohe alguses (kui mott nagunii maksimaalne) ei olnud info üleküllust ning samas see hoidis huvi üleval kogu programmi vältel.
Suurim muutus…hoolimata sellest, et kaalu kohpealt jäi eesmärgist puudu, siis sellist enamvähem kerget enesetunnet pole vist oma elus mitte kunagi nii pikalt ja järjepidevalt tundnud. 

Ja muutusena näen ma ka seda, et isegi kui on olnud kehvemaid perioode/toidukordi, siis alati järgmise olen teadlikult püüdnud (võimaluse korral) teha `õige` valiku või alustanud igat hommikut paremate ja värskemate valikutega. Ehk kokkuvõtlikult ei ole ma kordagi loobunud, ega alla andnud, kuigi on emotsionaalselt olnud väga demotiveerivaid perioode.

Ma küll olin selle grupi väike toriseja, kes ei jaganud ainult kiidulaulu ja tundus, et mul läks raskemalt kui teistel osalejatel. Kuid sellest hoolimata olen ma siiralt tänulik, et teie programmiga liitusin ning ma õppisin väga palju ja siit saab aind positiivsel joonel edasi liikuda! Ma võtan need põhitõed enda ellu kindlasti kaasa.

Suured tänud!

Super äge ja kasulik kursus. Ei ole mingi tavaline nn dieedikuur, kus on toidud ette antud.See on uks uude ja paremasse toitumise maailma. Sinul pole teha muud kui võtta osa ja ammutada kogu see huvitav info toitumise kohta ning voilaa kaal lausa iseenesest langeb ning tunned end tunduvalt särtsakamalt.

Teete head tööd ja loodan, et järjest rohkem inimesi jõuab teie uksele, et muuta oma elu paremaks ja tervislikumaks.

Liitusin programmiga, kuna mu toitumises valitses täitsa kaos. Sõin ükskõik mida ja millal ning see pani mu enesetundele ja kaalule päris suure koormuse ja tekitas stressi. Need 8 nädalat andsid mulle nii palju motivatsiooni See programm ei ole lihtsalt mingi dieet, vaid pigem ikka elustiil nagu Elis meile ka ütles. Programm õpetas tegema palju väikeseid õiged valikud, mis kokkuvõtteks toovad kaasa suured muutused. Mu toitumisalane teave täienes ikka märgatavalt ja need paljud head retseptid jäävad mu menüüsse aastateks.

Kokkuvõtteks:
Oskan nüüd teha paremaid valikuid, sain jagu oma pidevast unisusest ja energiapuudusest, mis alati peale sööki võimust võttis. Kaotasin 7kg ja mis kõige tähtsam, tunnen ennast hästi

Olin 8-nädalasele koolitusele registreerudes üpris kahtleval seisukohal selle kava toimimises ja oma võimes see 8 nädalat ka reaalselt vastu pidada. Esiteks polnud mul alguses aimugi kas, kuidas, mida ja kui palju me süüa võime ja mõte 8-nädalasest näljast hirmutas mind rohkem, kui ma esialgu tunnistada tahtsin ja peas plaanisin juba enne kavaga alustamist, kuidas viisakalt alla anda. Teiseks ei ole ma suutnud oma elus erinevaid teisi kiidetud toitumiskavasid üle kuu aja jälgida, kuna ma ei kannata hommikust õhtuni kokata vaid piinlikkusega retseptist järge ajades ja igat suutäit kaaludes. Oh üllatust, kui kauaoodatud toitumiskoolitus pihta hakkas ja ma sain aru, et ma võin peaaegu kõike süüa! Ei ole ainult kaalutud kapsas ja keedukana! Võin julgelt öelda, et meie pere toitumisharjumused muutusid selle 8 nädalaga jäädavalt paremuse poole. Kappidest on erinevad toorained sujuvalt vahetunud tervislikumate vastu ning nii on ju imelihtne jätkata nö ree peal ka edasi, kui see 8 nädalat on läbi saanud. Olen programmile ja meie armsale toetusgrupile lõpmata tänulik nende nädalate eest ja kuigi on plaanis suveks veel mõned kilod maha raputada, lähen juba praegu kevadele vastu mitu kilo kergemana, mitu cm õhemana ja mis kõige olulisem – mitu korda rahulolevamana!

Olin oma kehakaaluga juba aastaid rahulolematu. Teadsin, et dieeditama ma ei hakka, hullu trenni ma ka tegema ei hakka. Arvasin, et toitun suures pildis pigem tervislikult ja minu kilode pidev kasv oli mulle täiesti arusaamatu. Teadsin siiski, et kõik saab alguse toitumisest ja järelikult ma ei toitu õigesti kui kilod aina lisanduvad. 

Naljaka,  kuidas vahel elus asjad kokku jooksevad. Üsna pea, kui olin otsusele jõudnud, et mul on toitumise osas kellegi abi vaja, nägin Instagramis oma endist kolleegi jagamas oma imelist kaalu alandamise muutust. Selle muutuse nägemisest mulle piisas, et koheselt registreerida end järgmisse algavasse progarmmi.

Kursuse pikkus oli 8 nädalat ja minu eesmärk oli selle ajaga kaalust alla võtta 8kg. Ja 8kg sai ka alla võetud.

Elise toitumisprogramm on lihtsalt omandatav, lihtsalt jälgitav ja seda lihtne sobitada oma igapäevaellu. See oli väga lahe kogemus ja ma olen tulemusega super rahul. Aitäh!

Boonus! Täna, kaks kuud peale programmi lõppu on mul kadunud veel -5kg.

See programm ei ole see klassikaline programm või dieet, see on elustiili muutus. Ja kuigi paljud programmid lubavad seda sama, siis siin on asi teisiti. Esiteks on rõhk heade harjumuste sisseharjutamisel, mis käivad koos põhjalike teadmiste omandamisega põhi toidugruppide kohta, ehk sellega, et miks me mida teeme 🙂 Laiema pildi mõistmine aitab iseenesest teha paremaid valikuid ja parandada enda toitumist ja suhtumist toitu. Lisaks sellele saadab programmis osalejat nõu ja tugi. Programm on täis häid soovitusi, retsepte ja infot, kuidas poes paremaid valikuid teha. Elis on loonud midagi, mille taolist teist ilmset pole, olles ise inspireeriv ja särav.

Olen nii õnnelik ja tänulik, et osalesin 8-nädalases programmis. Peale teist last oli mul natuke kilosid kogunenud ja rohkem kui tarvis. Laps sündis täpselt märtsi keskel, kui oli esimene koroona laine. Pean tõdema, et olin üks neist paljudest, kes sattus siis kodus kokkamise “kaneelirullid jne” tuhinasse 😀 .

Minu eesmärk oli võtta 6 kilo 8 nädalaga alla, saada lihtsalt rohkem energiat ja ka põnevat uut informatsiooni tervisliku toitumise kohta. Programm ületas mitmekordselt minu ootusi. Sain nii palju uusi teadmisi ja reaalseid näiteid, milliseid valikuid poes teha ja mida jälgida. Kõik saadud põhimõtted olid minu jaoks lihtsad jälgida ning mulle meeldis, et see pole jälle “järjekorde dieet” vaid reaalselt teadmised, mida jälgida täna, homme ja edaspidi. Kuna olen hetkel kodune pisikestega, siis mulle sobis ka väga hästi virtuaalsed kohtumised. Grupi formaat töötas mulle, kuna olen veidi võistlushimuline ja oleks jube piinlik, kui oleksin vahepeal salaja koogikesi õginud 😀 Minu tulemused: kaotasin 8 nädalaga 8,5 kg ja vööümbermõõt vähenes 11cm. Minu arust oli see 100% väärt investeering iseendasse ja tulevikku! Tänud selle SUPER kogemuse eest!

Praegune tulemus (-5,3kg) motiveerib samal lainel edasi jätkama! Uusi toite on lisandunud menüüsse täitsa palju. Suurim muudatus on vist see, et lisan chia seemneid nüüd igale poole, nii kaerahelbepudru kui kookospiima sisse, isegi kõrvitsapüreesupi sisse panin! Äge projekt oli ka ühiskokkamine. Proovinud veel ei ole, aga kui talvel suusapüksid jälle jalga mahuvad, siis olen oma eesmärgi täitnud!

Osalesin Elise toitumiskoolitusel ja olen vägagi rahul! Ei oleks osanud arvatagi et saan nii palju uusi teadmisi, kuidas tervislikult toituda ilma dieeditamiseta, millised maitsvad tervislikud alternatiivid on olemas teatud toiduainetele ning mõnus retseptikogum on nüüd ka olemas.  Olen vägagi rahul! Soovitan!

Kirjutan tema 8-nädalasele programmile kahe käega alla ja soovitan osaleda absoluutselt kõigil, kes oma tervisest ja vaimust (!) vähegi hoolivad. 8 nädalat hiljem tunnen end lihtsalt fantastiliselt, ja seda ennekõike suurepärase meeleolu, paranenud une ja kõrge energiataseme tõttu, aga mis seal salata, ka kaal langes mitme kilo võrra. Kuigi pidasin end üsna teadlikuks toitujaks, sain programmi käigus aru, kui killustunud ja valikulised olid minu eelnevad teadmised ja toiduotsused tegelikult olnud, ja mis veelgi tähtsam – sain aru, kuidas ja miks mingi toit minu vaimu ja keha heaks päriselt töötab. Elise loengud olid sisukad, loogiliselt üles ehitatud ja lihtsasti mõistetavad, ja niimoodi nädal nädala järel sain järjekordse pusletüki oma teadmistesse juurde ja kohe ka praktikasse rakendada. Toitumine pole eales nii palju avastamisrõõmu pakkunud! Sammhaaval pisikesi muutusi tehes ei tundu ükski eesmärk ületamatu ning teekond on läbinisti nauditav. Minu eesmärk oli jõuda jätkusuutlike, “normaalsete”, elukestvate toiduharjumuste juurde, mis päriselt ka parandaksid elukvaliteeti. TEHTUD – ja jätkan samas vaimus!

Programm on üles ehitatud loogiliselt. Kui järgida antud soovitusi, siis varsti märkad, et toidulaud on muutunud tervislikumaks. Õpid märkama, mida sööd ja jood, lugema etikette. Õpid tegema paremaid valikuid. Soovitan väljakutse vastu võtta ka siis, kui pere kohe ei toeta. Minu harjumuste muutus ja kaalu langus mõjus ka mu abikaasale hästi, kuigi ta algul ei vaimustunud minu liitumisest grupiga. Antud soovituste järgimine aitas ka temal kaalu langetada. Minul õnnestus peaaegu 7 kilo maha saada ja mu mehel pea 10 kilo!                                                    

Suured muutused saavad alguse väikestest asjadest! Enesetunne ja enesekindlus paranevad, energiatase tõuseb, suhted partneriga lähevad ka paremaks.

Soovitan soojalt! Julget pealehakkamist, teil pole midagi kaotada peale kaalu!

Osalesin 8-nädalases programmis eesmärgiga saada juurde energiat, õppida tegema tervislikumaid valikuid ning kujundada sellest oma elustiili osa.

Superrahul, et liitusin! Iganädalased loengud, tore online ühiskokkamine ning teadlikumad valikud on tekitanud hasardi tervislikumate alternatiivide leidmiseks ning uute retseptide katsetamiseks. Poeskäik ei ole enam rutiinne tegevus, vaid põnev avastusretk.

Kaotatud kilod ja sentimeetreid saledam vöökoht tuli nii loomulikult ja tervislikult. Soovitan kindlasti antud programmi. See on suurepärane võimalus kujundada uus elustiil ning leida üles oma tervislikum, energilisem ja saledam mina.

Merili

Tiina

Osaleja

Aiki

Pirje

Osaleja

Ethel

Kerli

Kertu

Kerti-Anniki

Laura

Kärilin

Osaleja

Meeri

Kaja

Kertrud

Moonika

Inna

Osaleja

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 / 19

Meeri
tagasiside

Anneti
tagasiside

Kertrudi
tagasiside

Järgmine programm algab 11.07.2022

00 Päeva

00 Tundi

00 Minutit

Sille

Mina liitusin grupiga, et langetada kaalu ja muuta toidulaud mitmekülgsemaks. Mulle väga meeldis, et ma ei pea kaaluma igat grammi. Ja selgus, et ma ei peagi ainult suhkrut tarbima, et õnnelik olla! Oluline on, et taldrikul oleks palju värve, see teeb toidu kohe nii isuäratavaks. Mulle väga meeldisid videoloengud. Toitume on tegelikult palju rohkemat kui lihtsalt süsivesikud ja rasvad.
Mina kaotasin 8,5 kg mul on veel pikk tee minna, aga ma liigun oma unistuste poole selge sihiga. Kõige põnevam oli elada kuu ilma suhkruta. Algul ma arvasin, et no selge, homset ei tule, kui ma magusat ei saa. Tegelikult oli see nii lihtne, aga milline üllatus kui palju on igal pool lisatud suhkrut. Ma olen nii rahul, et ma liitusin. 😊

Placeholder

Kaia

Algul programmiga liitudes ei osanud sellest midagi arvata. Programmi juures meeldis just see hariv pool ja et need tulid järk-järgult ja nädalate kaupa; video tunnid kolmapäeviti. Meeldis toidukordade pildistamise pool (siin minu panus väike), tegelt sain aru, miks seda vaja teha oli. Programmis osaledes muutus minu tervisliku toitumise teadlikkus, et miks ja kuidas….. Olen osalenud oma eluajal mitmetes teisteski programmides aga tundub, et see on sobinud siiamaani kõige rohkem. Kindlasti on hea jätkata programmis retsepti jagamisega (kuigi juba nüüd oskab ka ise neid kokku sättida). Ega algus ei olnud kerge tulema, aga nüüd tunnen uhkust, et olen püsima jäänud ja jätkan kindlasti teekonda edasi. Mul on hea meel, et ma jätkan tervisliku toitumise teekonda elukaaslasega koos, kellest on saanud Elise retseptide suur fänn. Kaduma läks küll 9 kg aga see alles algus ja ma arvan, et mitte see ei ole niivõrd oluline, ma sain hoopis rohkemat. Aitähh kogu grupile, selle avatuse eest! Suur aitähh Elisele (aitähh, sa oled soe, avatud ja armas inimene) ja Sinu tiimile. Jätkugu Teil initsatiivi, mõtteid, hasarti – te teete tänuväärset tööd, õiget asja!!!!

Placeholder

Anneli

Elise 8-nädalane tervisliku toitumise programm jõudis minuni just õigel ajal. Olin enne seda aasta aega püüdnud omal käel kaalu langetada. Minu komistuskiviks sai näksimine. Olen pikalt põdenud ärevushäireid ning emotsionaalne söömine on olnud pikalt minu kaaslane. Elise programm on üles ehitatud nii, et näksimise vajadus kaob juba mõne päevaga. Tema iganädalased teemakõned on väga harivad ning silmi avavad. Arvasin, et tean juba üht- teist tervislikust toitumisest, kuid see uskumus sai ruttu murtud.

Minu menüüsse on lisandunud läätsed, seemned, pähklid, kikerherned, marjad ning muidugi köögiviljad. Varasemalt poodi minnes siirdusin ikka kas koogi- või kommileti poole. Nüüd siirdun avastama uusi tervislikke tooteid. Programmi raames tekkis ka endal väga suur põnevus retseptidega katsetada.

Programmiga õnnestus kaalu langetada 9 kg. Enesetunne muutus märgatavalt. Tekkis huvi sportimise vastu. Ma soovitan südamest seda programmi. Vabanedes näksimisest/emotsionaalsest söömisest, jäävad ära ka enesesüüdistused – jälle ma sõin magusat. See viib omakorda veelgi suuremasse süü koormasse ning käsi haarab jälle magusa järgi.

Placeholder

Aet

Lõpetasin 8-nädalase programmi ning täna võin öelda, et tegemist oli ühe parima valikuga minu elus. Elise lähenemine ning toetus on lihtsalt suurepärased. Tervislik ning teadlik toitumine on palju kergem, kui arvata võiks. Iganädalased loengud erinevatel teemadel olid väga harivad- mina sain palju targemaks. Põhiline on see, et tegemist ei ole dieediga vaid elustiiliga. Lisaks sai minu retseptikogu tublisti täiendust. Retseptid on lihtsad ning toidud kergelt valmivad. Lisaks kaotatud kaalule sain uued ning tervislikud harjumused terveks eluks! Kui soovid tervislikult ning teadlikult toituda ning vahest ka veidi kaalu kaotada, siis 8-nädalase programmiga liitumine on ainuõige valik ning vaid paari kliki kaugusel! 🙂

Placeholder

Maarja

Olen varasemalt toitumiskavasid jälginud ja ka tulemusi saavutanud, kuid need ei ole jäänud püsima. Jälgides Elist sotsiaalmeedias, tundsin, et see programm on midagi erilist ja mulle 🙂 Meeldis just see, et ei olnud kindlat kava, vaid just õpetused ja juhendused, mida toitumisel jälgida ja mis ja miks toimib ja vastupidi. Ehk siis sai teada põhimõtte, mille järgi ka edaspidiselt igapäevaselt juhinduda. Suurimaks muutuseks on toidukordade mitmekesisemaks muutumine. Varem ei olnud minu menüüs niipalju pähkleid, marju, köögivilju, seemneid. Samuti regulaarne toitumine ja vee joomine. Kaotasin nende 8 nädala jooksul 6,3kg, kindlasti oleksin saanud rohkem, kuid kahjuks jäi see minu enda taha, kuna tagasilööke ikka tuli. Samas olen uhke, et vaatamata käest ära minemisele, sain ikkagi reele tagasi. Olen väga rahul programmiga ja kindlasti jätkan.

Placeholder

Järgmine programm algab 11.07.2022

00 Päeva

00 Tundi

00 Minutit

Annika

Programmiga alustades oli minul kaks eesmärki: kaotada kaalu 4 kg ja saada teada, mis on tervislik tooraine. Kaks kuud hiljem vaatan otsa järgmistele tulemustele: kaalukaotus 4,5 kg; kõht on täis, aga tunne kõhus on kerge; toidu valmistamine pakub mulle rõõmu, sest ma tean, mida ma teen; ma ei näksi enam; ma olen vaba mind muidu piinanud pidevast magusaisust ja kehakoostise analüüs näitab, et minu metaboolne vanus on 8 aastat noorem, kui kaks kuud tagasi. Mida ma selle saavutamiseks tegin? Tegin seda, mida Elis ütles ja tervislik teekond on nüüd minu hobi!

Placeholder

Krislin

Kui leidub lugematuid programme ja juhiseid MIDA süüa, siis see programm teeb selgeks MIKS mida süüa. Minu jaoks võttis koolitus väga palju stressi toiduvalikute tegemiselt maha. Olin enda arvates juba varemgi väga tervislik, sest minu menüüs olid asjad, mida sildistati tervislikeks. Samas süües mõnikord asju, mis olid sildistatud ebatervislikeks, oli süütunne suur. Süütunde ja pinge võttis minu jaoks maha just seesama teadlikkus, miks miski on tervislikum valik kui miski muu ja seeläbi oma eelistuste kohandamine, aga mitte jäik reeglite järgimine. Aitäh!

Placeholder

Siret

Võtsin osa Elise 8. nädalasest programmist ja väga kiidan! Sain programmist just seda, mida ootasin- piisavalt põhjalikke teaduspõhiseid teadmisi, et teha teadlikult tervislikumaid valikuid ning tuge kogu grupilt, et esimesed sammud teha muutuste suunas. Kõike seda praktikasse pannes tunnen, kuidas energiat on rohkem ning elu kvaliteet on veelgi parem. Ja boonusena õnnestus ka selle ajaga 4 lisakilo kaotada. Programmi on lihtne jälgida ning näen, et seda on võimalik ka iseseisvalt edasises elus jätkata.

Placeholder

Katrin

Osalesin Elise 8 nädalasel toitumiskoolitusel ja olen nii tänulik, et ma selleni jõudsin . Kogu see protsess oli nii innustav ja samas väga loomulik. Kui tavaliselt peab lugema kaloreid, siis antud juhul oli pigem oluline toidu kvaliteet. Ma sain juurde palju toitumisalast infot, uusi huvitavaid retsepte ja Elis suutis minus tekitada huvi, et mingeid asju ise veel edasi uurida ja juurde lugeda. Selle kohta saan öelda, et selline toitumine on tõesti elustiil ja sellega on väga lihtne ka peale programmi lõppemist jätkata.
Aitäh Elis, et oled nii postiivne, rõõmsameelne, soe ja siiras!

Placeholder

Vali endale sobiv pakett!

Põhipakett

See on küll tsipa kallim kui keskmine toitumiskava, aga ka kontseptsioon on hoopis teine – selle programmiga õpid ise, kuidas tervislikult toituda, saad väärtuslikke teadmisi kogu eluks, langetad tervislikult kehakaalu ning ei pea enam kunagi lühiajalisete dieetide poole pöörduma!

Programm algab 11.07.2022

119 €

Liitu

Personaalne

Lisaks põhipaketi teenustele, sisaldab see pakett nii programmi alguses kui lõpus põhjalikku kehanalüüsi ja kohtumist toitumisnõustaja Elis Nikolai-ga. Samuti ühte personaalset veebikõne programmi keskel. Personaalses paketis on piiratud arv kohtasid. Kehaanalüüs toimub Tallinnas.

Selles programmis personaalseid kohtasid ei ole.

Programm algab 11.07.2022

185 €

Liitu