Skip to content

Osalejate edulood

7

Aastat
kogemust

1706

Õnnelikku
osalejat

5100

Kaotatud
kilo

100%

Rohkem
enesekindlust

Vaata, mida ütlevad programmi kohta osalejad ise!

Marise
tagasiside

Pirje
tagasiside

Loe osalejate edulugusid

Liitusin programmiga juba teist korda, sest eelmine kord oli tööl väga raske olukord ning  tundsin, et ei panustanud 100% ning mõtlesin et proovin nüüd uuesti ja pingutan rohkem, aga seekord läksin elukaaslasest lahku ja siis jäi jälle nö poolikuks. Kuna aga olen tegelikult varem kõike kuulanud ja enamus asju tean, siis tegin nii nagu sain ja mõlemal korral tundsin, et just see kui toitun tervislikult ja liigun aitab eluga edasi minna ja toetab vaimset tervist. Seega isegi, kui ma polnud jälle 100% kohal, siis tundsin, et ilma selle programmita oleks see kõik olnud veel raskem. Aitäh! Muidugi jälgides soovitusi kadus märkamatult ka 7kg ja ühtäkki avastasin, et võrreldes eelmise suvega ja peale kahte programmi olen ligi 15kg kergem ja riided on nagu kartulikotid seljas.

Otsustasin programmiga liituda, et oma toitumine korda saada. Olin pikalt mõelnud, et midagi on mu toitumises paigast ära (kaalutõus, peavalud, kõhuvalud, näonaha probleemid aega-ajalt). Sõin päris palju magusat, sõin ebaregulaarselt ja sinna otsa tegin rasket trenni, et söödud magusat “ära põletada”. Ma olin skeptiline alguses, kuna ikka arvasin, et ma ju tean toitumisest palju, ma ju iga päev söön. Alguses kartsin ka, et ei suuda ise 8 nädalat tubli olla, aga sain peale esimest nädalat aru, et see on minule sobilik programm! Iga nädalaga sain pildi selgemaks ja enesetunde paremaks. Olin mõne nädala videot vaadates väga üllatunud, sest kuidagi nii palju vajalikke ja motiveerivaid teadmisi sai lisaks. Ei seadnud kaalulanguse numbrit ette ja olin mingi hetk väga üllatunud, kui palju kaal langenud oli, -7,3kg! Lisaks, kui korraks ka motivatsioon langeb, siis on grupi postitusi lugedes ja külalisesinejaid kuulates hea tagasi reele saada. Väga suur boonus on see, et kui programm aitab toitumisega, siis külalisesinejad pööravad tähelepanu ka sellele, mis su peas toimub. Kõik algab iseendast ja see programm aitab väga! Tunnen, et olen sellelt programmilt saanud seda, mida soovisin ja rohkemgi!

“​​Liitusin programmiga eelmisel suvel, kuna nii mu vaimne kui füüsiline tervis vajas toetust. Ma lohutasin end pidevalt söömisega ja mingi hetk, kui kaalusin juba umbes 100 kg, sain aru, et nii enam ei saa. Hetkel olen tänu programmile kaotanud 25 kg.
Ma tunnen end palju kergemalt ja ka enesetundele ning vaimsele tervisele on kaalulangus nii hästi mõjunud 😊
Ma toitun nüüd jälgides veresuhkru tasakaalustamise põhimõtteid ja lisatud suhkrust olen vaba juba 6 kuud. Ma soovitan väga seda toitumisprogrammi kõigile, sest kui sa tahad muutust ja teed programmi kaasa, siis see kindlasti muudab Sinu elu.
Suur aitäh Toitumisnõustaja+ muutmast minu elu!”

Liitusin programmiga, sest sain aru, et mul ei ole piisavalt teadmisi sellest, kuidas toituda. Tahtsin saada teadlikumaks. Programm oli suurepärane, sest see oli väga hästi üles ehitatud – üks põhjalik teema korraga on väga hea lähenemine. Minule kindlasti ei sobi, kui konkreetselt öeldakse, et nüüd söö ainult kana ja salatit. Ma vajan loogikat! Ja kuna Elis seletas ja põhjendas ära, miks midagi on hea või mitte nii hea, siis see sobis mulle väga hästi. Mul ei olnud eesmärk kaalu langetada, sest ei tahtnud tekitada stressi ja ootusi. Kuid ikkagi, ilma mingi erilise pingutuseta langes programmi jooksul kaalu umbes  10kg. Olen väga üllatunud, et olen suutnud olla järjepidev. Tänu kaotatud kilodele ja tervislikule toitumisele on mul vähenenud ka põlvevalud. Kadus ära ka maoärritusest tekkiv ebameeldiv tunne söögitorus. Lisaks lähevad erinevad riideesemed taas selga ja isegi saab hingata. 😊 Ja nüüd alates programmi algusest kuni tänaseni olen kaotanud 20kg!

Programmiga otsustasin liituda, kuna soovisin muuta oma toitumisharjumusi ja luua tänu sellele omale tulevikuks mõnus platvorm, et edaspidi ka iseseisvalt edasi toimetada. Otsus just see progamm valida tuli suuresti edulugudest/tuttavatest nägudest ja sellest, et toitu ei pea kaaluma ja tegelikult ühestki toidugruppist loobuma ei pea. Progammi juures meeldis see, et oli olemas Facebooki grupp, kuhu võis igal ajal postitada, küsida ja oma mõtteid jagada. Kõige suurem muutus minu jaoks on kindlasti -10 kg kaalulangust, aga seda vaikselt ja tervislikult.Toitumisharjumused on oluliselt paranenud ja toidulaud värilisem ning energiatase hoopis teine kui enne. Kõige toredam avastus oli see, et koos toitumisharjumuste muutmistega muutus füüsiline aktiivsus palju kergemini teostatavaks. Igapäevaselt 6-7 km jalutada ei olnud ühel hetkel enam mingi probleem.

Võtsin programmist osa 2022 aasta suvel, olles juba tegelikult terve elu võidelnud söögi ja mina-pildiga. Programmiga liitudes ei osanudki midagi arvata, aga töökaaslane hästi mõnusalt rääkis sellest. Programm ise läks hästi, üllatavalt kerge oli muutustega kaasa minna, kuigi alguses oli ikka kõhukorinat ka, aga kiirelt sai selgeks see, kui valed varasemad portsud ja valikud olid. Kaheska nädala lõpuks võtsin alla 7,4kg ja detsembri alguseks 2022 olen alla võtnud 15kg. Teekond jätkub, aga programmist sain teadmised ja üllataval kombel ka enesekindluse ning suhe toiduga on muutunud tervislikuks (mida ma üldse ei uskunud võimalik olevat ilma psühholoogilise abita). Ma arvan, kellel tõesti vaja, leiab selle tee Elise juurde ja saab sealt väe, et enda elu muuta. Minu 30s eluaasta tuleb uhke ja loodetavasti 20kg kergemana. Suured kummarduse Elisele ja meeskonnale!

“Nägin instagrammist teiste osalejate eduugusid. Olin natuke skeptiline. Lugedes teste edulugusid, aga mõtlein, et kui nemad said hakkama, äkki saan ikka mina ka. Hind tundus algul küll päris krõbe, aga lootsin, et äkki ka see motiveerib koralikult kaasa lööma. Mõldud, tehtud, liitusin programmiga. Panin omale utoopilise eesmärgi- 10kg. Kartsin küll natuke, et äkki on hoopis programmi lõpuga mõni kilo juures ja ei saanud hakkama. Ei kahetsenud kordagi. Väga meeldis see, et toidud olid lihtsad ja paljude variatsioonidega. Ma elan väikses alevis, kus ei ole poes just suur toiduvalik ja sain ilusti hakkama. Toidud saavad kiirelt valmis ja ei ole pidevalt köögis pliidi ees küpsetamist, keetmist ja kõige tüütumat – toidu kaalumist. Ma käin vahetustega tööl ja see sisaldab ka öötööd. Kartsin, et ei saagi kunagi oma toitumist öötööga klappima, aga selle programmiga tuli asi väga lihtsalt. Mis muutusid siis ma märganud olen? Kaal. Uskumatu, aga olen tänaseks kaotanud 10,9 kg. Praegu vaatan ja ise ka ei suuda uskuda. Aga see on ainult väike osa suurest muutusest. Mul on nii palju energiat. Muudkui tahaks teha midagi. Täna hommikul jalutades tundsin, et samm on kohe palju kergem. Lisaks on mu nahk palju klaarim. Mu juuksed on tervemad. Mul on terve elu väga lahtised juuksed olnud. Lisaks on päevade ajal palju parem olla. Vanasti olid mu pidevalt krambid, puhitus ja pidevalt paha tuju. Nüüd aga mitte ühtegi sümptomit. Kindalsti on kadunud ka igapäevane tujude kõikumine. Kui muidu olid kodus tülid kerged tulema ja ma suusin pidevalt iga asja peale solvuda, siis nüüd ammu ei mäleta enam solvumist või paha tuju. Lapsed ei aja ka enam nii närvi. Üks eesmärk oli mul veel programmiga liitudes. Mul on kolm tütart. Tean, et olen neile suureks eeskujuks. Ja siiani olin kahjuks neile üsna ebakindel eeskuju. Oma pidevate pahade tujude ja madala enesehinnanguga. Nüüd, aga ise ka näen, et ka neile on see programm hästi mõjunud. Meie suhe on lähedasem ja neil on palju suurem huvi tervisliku toidu vastu. Tunnen, et see on alles algus. Mul on veelgi utoopiliseb plaan veel 20 kg alla võtta ja olen praegu üsna kindel, et saan sellega hakkama!

“See programm aitas toetada ja saavutada minu eesmärke, mida täitumise nimel tegutsen edasi! Olin alustanud teatud toidugruppide vältimist enda menüüs ja programmist leidsin palju häid asendusi. Vahepalade idee ja nende lihtsus meeldisid eriti! Meeldisid ka üliarendavad iganädalased teemavideod ja nende järelvaatamise võimalus. Suhkruvaba periood, mida püüan läbivalt nüüd edasi järgida (tajusin enesetunde suurt muutust) toimis ka väga hästi. Paljusid retsepte olen vähemalt korra läbi teinud mõned on lausa lemmikud (näiteks atra ja kanaga salat). Aitäh!”

Minu müüs ära see osa, et toitu ei pea kaaluma. Ma pole dieetide järgimises üldse järjepidev. Tahtsin leida viisi, kuidas reaalselt ülejäänud oma elu toituda saaksin ja ka oma kaalu normi ilma meeletute piiranguteta. Ja ma ei pidanud pettuma. Mul on magusaisu kadunud, menüü on väga palju värvilisem, nüüd suudan kergelt ka oma toidutalumatusi vältida. Ma magan paremini ja mu energiatase on tõusnud. Samuti meeldib mulle mu peegelpilt iga päevaga rohkem. 7.5 nädalaga on kadunud 6.5kg ja umbes 70cm kogu kehalt. Seda on tegelikult väga äge vaadata, kuidas mu keha muutub.

Seda toitumisplaani on lihtsalt nii lihtne jälgida. Vahepalad ja lõuna planeerin enamasti ette, aga hommiku- ja õhtusöögi võin jooksvalt välja mõelda, ilma pika planeerimiseta, sest kapid on häid asju täis. Teen seda, mille järgi isu on.
Mu suurim saavutus on programmi järjepidev jälgimine ja ka oma vanade mõttemustrite murdmine. Olles üsna pirtsakas sööja, siis olen uhke, et andsin endale võimaluse proovida ka toite, mida varem pole tarbinud. N
Ja kõige suurem üllatus on see, kuidas see programm õpetas ise mõtlema. Ja sellepärast on see nii erinev teistest, sest keegi ei ütle konkreetselt, mida Sa sööma peaksid. See on päädinud sellega, et mu aju genereerib lihtsa vaevaga uusi retsepte või lähenemisi mingile toidule.  Tegelikult ei pea millestki väga loobuma. Tuleb leidlik olla. Ootan juba uusi ideevälgatusi ja olen sama tubli edasi. Ma tegelikult enam ei kujuta ettegi, kuidas see kaootiline toitumine peaks peale neid teadmisi üldse välja nägema…
Suur suur aitäh! Siit saab vaid veel paremaks minna – teadlikult ilusa ja tervema minani.

Motivatsioon ja haritus toitumise vallas! Need kaks märksõna iseloomustavad seda tervisliku toitumise programmi. Mina saavutasin 2 kuuga -7,1kg! Jah, see on võimalik vaid toitumisega! Tundub uskumatu? Elise edastatud teadmised, kogemused ja eelkõige su enda tahe ja usk on retseptiks. Olen väga tänulik, et see programm minusse selle “miski” sütitatas, minu valikud on enamasti tervislikud ja kui tulebki ette vahel libastumisi, siis alati meeles Elise sõnad, loeb eelkõige järjepidevus!!!  Aga millised olid suuremad harjumused, muutused? Imeline oskus on nüüd juua ja nautida vett, osata hinnata ja arvestada kehale vajavat portsjoni suurust taldrikul, juba poes teha tervislikumaid valikuid. Mõistmine, et kõik hea nn rämpstoit ei pruugi alati kehale pai teha! Tuleb tunnetada end ja oma tegelikke vajadusi, mitte teha valikuid vaid emotsioonide ajendil. Seeläbi olen palju aktiivsem, jaksan rohkem ja mul ei teki lõuna ajal unisust. Veelkord, AITÄH!!!

Antud programmiga liitumine oli parim rahaline ja ajaline investeering, mis ma kunagi oma tervise jaoks olen teinud. For real! Ma ei kaalunud terve programmi vältel mitte ühtegi asja oma taldrikul (see oli juba alguses mulle nii vastumeelne, sest olen varasemalt toitumiskavasid grammi täpsusega jälginud ja ennast hulluks ajanud). Ja selles programmis ei pidanud seda tegema. Ma sain teadmised, ise panin oma menüü kokku nende teadmiste põhjal. Ma söön 5-6x päevas ja see tuleb loomulikult. Ma ei mõtle enam pidevalt toidust nagu varem. Kui pikk jutt lühidalt kokku võtta siis, kui sa kaalud alustada, siis alusta. Sest kui sa ei alusta kohe, siis 2 kuu möödudes sa kahetsed, et ei alustanud 2 kuud tagasi. See on sinu tervis, mitte ainult kaalunumber.

Programmiga liitusin üsna spontaanselt. Mulle meeldis, et see programm on nii lihtne ja tehtav ja ei ole mingit hullu dieeditamist ja enese piitsutamist, vaid ongi üks lihtlabane ja loogiline toitumine. Suurim muutus oli ilmselt ikkagi mõttemaailmas. Varasemalt tegin end ikka maha ja tampisin nö mutta, et jälle ei suutnud mingit dieeti jälgida, aga seekord sain aru, et kui ma enamus ajast toitun väga kenasti, siis ei ole need paar “halba” korda nii halvad midagi. Ja kohe on aru saada kui ma ei anna oma kehale piisavalt kütust või annan talle midagi, mis polnud just parim valik. Tunnen end palju energilisemana ja tunnen ka, et sain ikka paar head aastat nooremaks ka. Ja nüüd on veel rohkem jaksu oma pea 1-aastase kutiga tegelemiseks. Kaduma läks 7,7 kg. Ma olen uhke selle üle, et ma nii entusiastlikult neid videosid vaatasin ja kuulasin ja selle läbi nii palju huvitavat infot sain. Ma arvasin, et nt suhkruvaba kuu pole minu teema, aga sain hoopis väga kenasti hakkama ja üsna päevapealt loobusin pea kõikidest oma lemmikutest maiustest. Siiani ei ole need mind uuesti ahvatlema hakanud.

“Otsustasin programmiga liituda, sest see oli minu kui vana dieeditaja jaoks midagi uut. Olen kehakaalu ja dieetidega maadelnud üle 15 aasta ja sellest väsinud. Teadsin küll, mis on tervislik toit, aga alati sellest ei piisa. Kuna see programm seletab lahti mida, miks ja kuidas, siis see kõnetas. Need teadmised saab kogu eluks kaasa võtta. Ja ma ei pidanud pettuma! Kõik on nii lihtsalt ja mugavalt üles ehitatud. Mulle meeldisid väga Elise põhjalikud videod ning iganädalane toidupäevikute jagamine. Sain kohe teadmised praktikas kasutusele võtta ning toidupäeviku pidamine tekitas mõnusa rutiini. Tänu sellele programmile hakkasin regulaarselt toituma ning suurim muutus toimus just seeläbi – mul kadusid ohjeldamatud isud! Ja ma tunnen end oma kehas mugavalt. Kaotasin selle programmi jooksul kokku -4.4 kg ja vööümbermõõdust kadus lausa -6.5 cm. Ma ei raisanud aega pikale stressamisele, vaid keskendusin programmi nautimisele. Ma ei tundnud, et ma pean end keelama, vaid ma teen enda jaoks pikas perspektiivis parimad valikud. Mul ei ole muud öelda, kui alusta nüüd ja tuleviku-sina tänab sind!”

Olin aastast 100 endale iga aasta alguses lubanud, et nüüd võtan end kätte, aga iga aasta on detsember kuidagi väga kiiresti kohale jõudnud ja nulliring. Aga Elise õpetuste ja super-kogukonna abil sain nii mina kui minu retseptikogumik täiesti uue hingamise. Ei ühtegi kalorite lugemist, ei ühegi toidugrupi välja jätmist ja oiiii kui head söögid!

Kartsin alguses, et pean oma koduse menüü täiesti välja vahetama, aga Elisel olid teised plaanid – kodune menüü võis jätkuda ja lisaks sain häid mõtteid, kuidas seda mitmekesistada ja veelgi maitsvamaks muuta. Pole üldse paha diil!

Üle 10a näen kaalult vastu vaatamas numbrit, mida viimati nägin keskkoolis – 5kg läinud nagu naksti 😮 Ja energiast puudust pole ka 5-kuuse beebi kõrvalt. Kõige enam üllatas mind see, kuivõrd lihtne on tervislikult toituda ja tervislikku kaalunumbrit hoida ka ilma trenni tegemata.

Elise koolitus peaks kohustuslikus korras juba keskkooli ainekavas sees olema!

Otsustasin liituda, et saada teadlikumaks toitumise alal. Ja olen nii õnnelik, et liitusin! Ma oskan nüüd teha paremaid valikuid ja olen saanud nii palju uusi põnevaid retsepte. Samuti on seda kõike palju kergem teha koos teistega. Lisatud suhkruvaba kuu oli nii mõnus. Kindlasti kordan seda veel! 😉 Tänu programmile ei oska ma süüa toitu, kui pole värsket salatit kõrval. Ma olen palju energilisem ja magan palju paremini. Ja loomulikult olen kaalu üle kõige õnnelikum, 9.4 kg 8nädalaga.💪 Tänu programmile ei oska ma süüa toitu, kui pole värsket salatit kõrval. Ma olen palju energilisem ja magan palju paremini. Ja loomulikult olen langenud kaalu üle kõige õnnelikum -9.4 kg 8 nädalaga.💪

Minu elu parim otsus oli programmiga liitumine! Ma tunnen end üle 7 aasta vabana! Vabana selles mõttes, et olin 7 aastat erinevate toitumiskavade orjuses. Minu kinnisidee oli õigesti ja grammi täpsusega toitumine ja kui tekkis madalseis, olid ahvatlused kiirelt tulema ning sellele jätkus enese haletsemine…nii ma pendelasin kaalu ja toiduga aastaid.

Elise loodud programm on nii hästi ülesehitatud võiks öelda, et puust ja punasega saab oma toitumise korda. Lisaks inimesena on ta väga siiras ja armas.

Olen tänulik endale, et läbisin programmi ja olen nüüdseks teadlik toituja. Mõttemaailmas toimus korralik restart ja mõistan nüüd ,et toit on üks elu osa, mitte kogu maailm. Boonuseks on energiat rohkem (alustasin taas trenniga) ja muidugi kaalulangus.

Minul jätkub ainult kiidusõnu Aitäh!

Programm oli suurepärane ja andis mulle nii palju uusi teadmisi, kuidas teadlikult toituda. Minu toidulaud on nüüd palju värvilisem ning mitmekülgsem. Ja sain kindlustunde, et isegi, kui vahel patustan, tean alati kuhu tagasi pöörduda. Aitäh!

Liitusin, sest esimest korda ei reklaamitud nii väga kaalulangetusprogrammi kui üleüldiselt tervislikuma elustiili tekitamist.
Kõige enam meeldiski, et reklaamitu vastas oma sisule ning põhirõhk läkski sisulistele arusaamistele, miks me peaks toituma nii, et kehal oleks hea! Ja meeldis ka, et tegelikult ei pea me toitu kaaluma. Selleks et toit oleks täisväärtuslik, tasakaalus ja tervislik tuleb võtta asja mõistusega, silmas pidada taldrikureeglit ja süsivesikutega mitte liiale minna. Ja vahepalad, vahepalad,vahepalad!
See 8 nädalat oli minu jaoks tõeline emotsioonide rollercoaster, aga ma tõdesin, et vahepalad ja VESI mängivad minu jaoks võtmerolli.
Ja väga meeldis ka ülesehitus. Iga nädal keskendusime ühele teemale, et kohe alguses (kui mott nagunii maksimaalne) ei olnud info üleküllust ning samas see hoidis huvi üleval kogu programmi vältel.
Suurim muutus…hoolimata sellest, et kaalu kohpealt jäi eesmärgist puudu, siis sellist enamvähem kerget enesetunnet pole vist oma elus mitte kunagi nii pikalt ja järjepidevalt tundnud. 

Ja muutusena näen ma ka seda, et isegi kui on olnud kehvemaid perioode/toidukordi, siis alati järgmise olen teadlikult püüdnud (võimaluse korral) teha `õige` valiku või alustanud igat hommikut paremate ja värskemate valikutega. Ehk kokkuvõtlikult ei ole ma kordagi loobunud, ega alla andnud, kuigi on emotsionaalselt olnud väga demotiveerivaid perioode.

Ma küll olin selle grupi väike toriseja, kes ei jaganud ainult kiidulaulu ja tundus, et mul läks raskemalt kui teistel osalejatel. Kuid sellest hoolimata olen ma siiralt tänulik, et teie programmiga liitusin ning ma õppisin väga palju ja siit saab aind positiivsel joonel edasi liikuda! Ma võtan need põhitõed enda ellu kindlasti kaasa.

Suured tänud!

Super äge ja kasulik kursus. Ei ole mingi tavaline nn dieedikuur, kus on toidud ette antud.See on uks uude ja paremasse toitumise maailma. Sinul pole teha muud kui võtta osa ja ammutada kogu see huvitav info toitumise kohta ning voilaa kaal lausa iseenesest langeb ning tunned end tunduvalt särtsakamalt.

Teete head tööd ja loodan, et järjest rohkem inimesi jõuab teie uksele, et muuta oma elu paremaks ja tervislikumaks.

Liitusin programmiga, kuna mu toitumises valitses täitsa kaos. Sõin ükskõik mida ja millal ning see pani mu enesetundele ja kaalule päris suure koormuse ja tekitas stressi. Need 8 nädalat andsid mulle nii palju motivatsiooni See programm ei ole lihtsalt mingi dieet, vaid pigem ikka elustiil nagu Elis meile ka ütles. Programm õpetas tegema palju väikeseid õiged valikud, mis kokkuvõtteks toovad kaasa suured muutused. Mu toitumisalane teave täienes ikka märgatavalt ja need paljud head retseptid jäävad mu menüüsse aastateks.

Kokkuvõtteks:
Oskan nüüd teha paremaid valikuid, sain jagu oma pidevast unisusest ja energiapuudusest, mis alati peale sööki võimust võttis. Kaotasin 7kg ja mis kõige tähtsam, tunnen ennast hästi

Olin 8-nädalasele koolitusele registreerudes üpris kahtleval seisukohal selle kava toimimises ja oma võimes see 8 nädalat ka reaalselt vastu pidada. Esiteks polnud mul alguses aimugi kas, kuidas, mida ja kui palju me süüa võime ja mõte 8-nädalasest näljast hirmutas mind rohkem, kui ma esialgu tunnistada tahtsin ja peas plaanisin juba enne kavaga alustamist, kuidas viisakalt alla anda. Teiseks ei ole ma suutnud oma elus erinevaid teisi kiidetud toitumiskavasid üle kuu aja jälgida, kuna ma ei kannata hommikust õhtuni kokata vaid piinlikkusega retseptist järge ajades ja igat suutäit kaaludes. Oh üllatust, kui kauaoodatud toitumiskoolitus pihta hakkas ja ma sain aru, et ma võin peaaegu kõike süüa! Ei ole ainult kaalutud kapsas ja keedukana! Võin julgelt öelda, et meie pere toitumisharjumused muutusid selle 8 nädalaga jäädavalt paremuse poole. Kappidest on erinevad toorained sujuvalt vahetunud tervislikumate vastu ning nii on ju imelihtne jätkata nö ree peal ka edasi, kui see 8 nädalat on läbi saanud. Olen programmile ja meie armsale toetusgrupile lõpmata tänulik nende nädalate eest ja kuigi on plaanis suveks veel mõned kilod maha raputada, lähen juba praegu kevadele vastu mitu kilo kergemana, mitu cm õhemana ja mis kõige olulisem – mitu korda rahulolevamana!

Olin oma kehakaaluga juba aastaid rahulolematu. Teadsin, et dieeditama ma ei hakka, hullu trenni ma ka tegema ei hakka. Arvasin, et toitun suures pildis pigem tervislikult ja minu kilode pidev kasv oli mulle täiesti arusaamatu. Teadsin siiski, et kõik saab alguse toitumisest ja järelikult ma ei toitu õigesti kui kilod aina lisanduvad. 

Naljaka,  kuidas vahel elus asjad kokku jooksevad. Üsna pea, kui olin otsusele jõudnud, et mul on toitumise osas kellegi abi vaja, nägin Instagramis oma endist kolleegi jagamas oma imelist kaalu alandamise muutust. Selle muutuse nägemisest mulle piisas, et koheselt registreerida end järgmisse algavasse progarmmi.

Kursuse pikkus oli 8 nädalat ja minu eesmärk oli selle ajaga kaalust alla võtta 8kg. Ja 8kg sai ka alla võetud.

Elise toitumisprogramm on lihtsalt omandatav, lihtsalt jälgitav ja seda lihtne sobitada oma igapäevaellu. See oli väga lahe kogemus ja ma olen tulemusega super rahul. Aitäh!

Boonus! Täna, kaks kuud peale programmi lõppu on mul kadunud veel -5kg.

See programm ei ole see klassikaline programm või dieet, see on elustiili muutus. Ja kuigi paljud programmid lubavad seda sama, siis siin on asi teisiti. Esiteks on rõhk heade harjumuste sisseharjutamisel, mis käivad koos põhjalike teadmiste omandamisega põhi toidugruppide kohta, ehk sellega, et miks me mida teeme 🙂 Laiema pildi mõistmine aitab iseenesest teha paremaid valikuid ja parandada enda toitumist ja suhtumist toitu. Lisaks sellele saadab programmis osalejat nõu ja tugi. Programm on täis häid soovitusi, retsepte ja infot, kuidas poes paremaid valikuid teha. Elis on loonud midagi, mille taolist teist ilmset pole, olles ise inspireeriv ja särav.

Olen nii õnnelik ja tänulik, et osalesin 8-nädalases programmis. Peale teist last oli mul natuke kilosid kogunenud ja rohkem kui tarvis. Laps sündis täpselt märtsi keskel, kui oli esimene koroona laine. Pean tõdema, et olin üks neist paljudest, kes sattus siis kodus kokkamise “kaneelirullid jne” tuhinasse 😀 .

Minu eesmärk oli võtta 6 kilo 8 nädalaga alla, saada lihtsalt rohkem energiat ja ka põnevat uut informatsiooni tervisliku toitumise kohta. Programm ületas mitmekordselt minu ootusi. Sain nii palju uusi teadmisi ja reaalseid näiteid, milliseid valikuid poes teha ja mida jälgida. Kõik saadud põhimõtted olid minu jaoks lihtsad jälgida ning mulle meeldis, et see pole jälle “järjekorde dieet” vaid reaalselt teadmised, mida jälgida täna, homme ja edaspidi. Kuna olen hetkel kodune pisikestega, siis mulle sobis ka väga hästi virtuaalsed kohtumised. Grupi formaat töötas mulle, kuna olen veidi võistlushimuline ja oleks jube piinlik, kui oleksin vahepeal salaja koogikesi õginud 😀 Minu tulemused: kaotasin 8 nädalaga 8,5 kg ja vööümbermõõt vähenes 11cm. Minu arust oli see 100% väärt investeering iseendasse ja tulevikku! Tänud selle SUPER kogemuse eest!

Praegune tulemus (-5,3kg) motiveerib samal lainel edasi jätkama! Uusi toite on lisandunud menüüsse täitsa palju. Suurim muudatus on vist see, et lisan chia seemneid nüüd igale poole, nii kaerahelbepudru kui kookospiima sisse, isegi kõrvitsapüreesupi sisse panin! Äge projekt oli ka ühiskokkamine. Proovinud veel ei ole, aga kui talvel suusapüksid jälle jalga mahuvad, siis olen oma eesmärgi täitnud!

Osalesin Elise toitumiskoolitusel ja olen vägagi rahul! Ei oleks osanud arvatagi et saan nii palju uusi teadmisi, kuidas tervislikult toituda ilma dieeditamiseta, millised maitsvad tervislikud alternatiivid on olemas teatud toiduainetele ning mõnus retseptikogum on nüüd ka olemas.  Olen vägagi rahul! Soovitan!

Kirjutan tema 8-nädalasele programmile kahe käega alla ja soovitan osaleda absoluutselt kõigil, kes oma tervisest ja vaimust (!) vähegi hoolivad. 8 nädalat hiljem tunnen end lihtsalt fantastiliselt, ja seda ennekõike suurepärase meeleolu, paranenud une ja kõrge energiataseme tõttu, aga mis seal salata, ka kaal langes mitme kilo võrra. Kuigi pidasin end üsna teadlikuks toitujaks, sain programmi käigus aru, kui killustunud ja valikulised olid minu eelnevad teadmised ja toiduotsused tegelikult olnud, ja mis veelgi tähtsam – sain aru, kuidas ja miks mingi toit minu vaimu ja keha heaks päriselt töötab. Elise loengud olid sisukad, loogiliselt üles ehitatud ja lihtsasti mõistetavad, ja niimoodi nädal nädala järel sain järjekordse pusletüki oma teadmistesse juurde ja kohe ka praktikasse rakendada. Toitumine pole eales nii palju avastamisrõõmu pakkunud! Sammhaaval pisikesi muutusi tehes ei tundu ükski eesmärk ületamatu ning teekond on läbinisti nauditav. Minu eesmärk oli jõuda jätkusuutlike, “normaalsete”, elukestvate toiduharjumuste juurde, mis päriselt ka parandaksid elukvaliteeti. TEHTUD – ja jätkan samas vaimus!

Programm on üles ehitatud loogiliselt. Kui järgida antud soovitusi, siis varsti märkad, et toidulaud on muutunud tervislikumaks. Õpid märkama, mida sööd ja jood, lugema etikette. Õpid tegema paremaid valikuid. Soovitan väljakutse vastu võtta ka siis, kui pere kohe ei toeta. Minu harjumuste muutus ja kaalu langus mõjus ka mu abikaasale hästi, kuigi ta algul ei vaimustunud minu liitumisest grupiga. Antud soovituste järgimine aitas ka temal kaalu langetada. Minul õnnestus peaaegu 7 kilo maha saada ja mu mehel pea 10 kilo!                                                    

Suured muutused saavad alguse väikestest asjadest! Enesetunne ja enesekindlus paranevad, energiatase tõuseb, suhted partneriga lähevad ka paremaks.

Soovitan soojalt! Julget pealehakkamist, teil pole midagi kaotada peale kaalu!

Aile

Mariann

Raile

Kitta

Heleri

Osaleja

Piret

Tiivi

Tiina

Pirje

Merili

Christin

Kristi

Aiki

Õnne

Osaleja

Ethel

Kerli

Kertu

Kerti-Anniki

Laura

Kärilin

Osaleja

Meeri

Kaja

Kertrud

Moonika

Inna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 / 28

Ade
tagasiside

Tiina
tagasiside

Briti
tagasiside

Tuuli
tagasiside

Karmeni
tagasiside

Ailise
tagasiside

Raile
tagasiside

Meeri
tagasiside

Anneti
tagasiside

Kertrudi
tagasiside

Uue programmi alguseni on jäänud:

00 Päeva

00 Tundi

00 Minutit

Lea

Suve puhkuse väljakutseks võtsin otsuse, et osalen Toitumisnõustsja+ progammis, mis osutus elu parimaks valikuks, I love it, jipijee. Suurim muutus oli see, et veresuhkur ei kõikunud nii palju, tundsin end hästi ja muidugi kaal kahanes. 8 nädala jooksul kadus -5,5 kg kehalt ja suutsin suhkruvaba kuu mööda saata nii et tegin aint paar patustamist alles kuu lõpus. Sain uuesti sõbraks tumeda šokolaadiga, mis oli peale Covidi läbi põdemist mitte kõige parema maitsega. Sel teekonnal oli kõige raskem, kui olime reisil ja maal mitu nädalat, kus ei olnud kõige paremaid valikuid võimalik teha. Sellest ei tekitanud endale stressi. Üllatuseks oli, et kaal langes sellele vaatamata vaikselt edasi. Olen tänulik, et suutsin olla järjepidev. Samuti selle eest, et polnud nn kindlat kava ees, vaid ise tegime oma toiduvalikuid. Suur suur aitäh imelise ja õpetliku teekonna eest!

Placeholder

Kaia

Algul programmiga liitudes ei osanud sellest midagi arvata. Programmi juures meeldis just see hariv pool ja et need tulid järk-järgult ja nädalate kaupa; video tunnid kolmapäeviti. Meeldis toidukordade pildistamise pool (siin minu panus väike), tegelt sain aru, miks seda vaja teha oli. Programmis osaledes muutus minu tervisliku toitumise teadlikkus, et miks ja kuidas….. Olen osalenud oma eluajal mitmetes teisteski programmides aga tundub, et see on sobinud siiamaani kõige rohkem. Kindlasti on hea jätkata programmis retsepti jagamisega (kuigi juba nüüd oskab ka ise neid kokku sättida). Ega algus ei olnud kerge tulema, aga nüüd tunnen uhkust, et olen püsima jäänud ja jätkan kindlasti teekonda edasi. Mul on hea meel, et ma jätkan tervisliku toitumise teekonda elukaaslasega koos, kellest on saanud Elise retseptide suur fänn. Kaduma läks küll 9 kg aga see alles algus ja ma arvan, et mitte see ei ole niivõrd oluline, ma sain hoopis rohkemat. Aitähh kogu grupile, selle avatuse eest! Suur aitähh Elisele (aitähh, sa oled soe, avatud ja armas inimene) ja Sinu tiimile. Jätkugu Teil initsatiivi, mõtteid, hasarti – te teete tänuväärset tööd, õiget asja!!!!

Placeholder

Reelika

Olen ka varasemalt mõelnud, et sooviksin oma toitumisharjumusi muuta (nii enda tervise ja kehakaalu kui ka lapse tervise ja tulevaste toitumisharjumuste nimel). Olen proovinud muid toitumisprogramme, mis toimivad esialgu hästi, kuid lõputult ei jõua retseptides näpuga järge ajada. Meeldis väga põhjalik ja samm-sammuline teooria osa rohkete praktiliste näidetega. Tarbin nüüd oluliselt rohkem puu- ja köögivilju, marju, seemneid, pähkleid. Toitun regulaarsemalt, oode on alati kotis käepärast. Regulaarsema toitumisega on meeleolud muutunud stabiilsemaks, vähenenud on PMS-ga seotud ärrituvus. Kui tekib magusaisu, märkan paremini põhjuseid (väsimus, ebameeldiv kohustus, negatiivne emotsioon, lohutus) ja tänu sellele saan teha teadliku valiku, kas sellele järele anda või mitte. Lootus oli ka kaotada kuni 4 kg, kuid kaduma läks hoopis 7 kg! Vaatamata sellele, et ei suutnud alati 100% programmis püsida jõudsin programmi lõpuks oma ideaalkaalu. Paranes ka tunnetus, kuidas toit minu enesetunnet mõjutab ja seetõttu oli lihtne paremate valikute juurde naasta, isegi kui vahepeal tekkis rajalt kõrvale kaldumisi. Lisaks sain kaasa mitmeid põnevaid ja uusi retsepte ning toiduaineid, mida polnud varem proovinud. Ka ülejäänud pere sõi ja kiitis. Olen väga rahul, et otsustasin liituda ning kinkisin programmi ka juba oma emale!

Placeholder

Aet

Lõpetasin 8-nädalase programmi ning täna võin öelda, et tegemist oli ühe parima valikuga minu elus. Elise lähenemine ning toetus on lihtsalt suurepärased. Tervislik ning teadlik toitumine on palju kergem, kui arvata võiks. Iganädalased loengud erinevatel teemadel olid väga harivad- mina sain palju targemaks. Põhiline on see, et tegemist ei ole dieediga vaid elustiiliga. Lisaks sai minu retseptikogu tublisti täiendust. Retseptid on lihtsad ning toidud kergelt valmivad. Lisaks kaotatud kaalule sain uued ning tervislikud harjumused terveks eluks! Kui soovid tervislikult ning teadlikult toituda ning vahest ka veidi kaalu kaotada, siis 8-nädalase programmiga liitumine on ainuõige valik ning vaid paari kliki kaugusel! 🙂

Placeholder

Marlen

Otsustasin liituda, kuna tegemist oli väga kiidetud programmiga ning tõesti sain sellele kinnitust. Mulle meeldis, et tegelikult oli lihtne ülesehitus ja sai ikkagi süüa vabalt oma lemmiktoite, lihtsalt korrigeeritult. Toitude kaalumine oli samuti lihtne, sest kaaluda sai valmis toiduainet (nt keedetud pasta). Kaotasin üle 3kg ning enesetunne on super ja palju kergem on olla. Kõht ei ole punnis ja ei puhita ning tunnen ennast kohe palju kergemana. Olen selle üle uhke, et sain ikkagi väga suurel määral kaasa tehes nii positiivse tunde. Minu toidulaud oli palju värvilisem ja mitmekesisem ning vahepalad olid lihtsalt kombineeritavad ja väga head! Super programm ja soovitan seda kindlasti kõikidele!

Placeholder

Uue programmi alguseni on jäänud veel:

00 Päeva

00 Tundi

00 Minutit

Annika

Programmiga alustades oli minul kaks eesmärki: kaotada kaalu 4 kg ja saada teada, mis on tervislik tooraine. Kaks kuud hiljem vaatan otsa järgmistele tulemustele: kaalukaotus 4,5 kg; kõht on täis, aga tunne kõhus on kerge; toidu valmistamine pakub mulle rõõmu, sest ma tean, mida ma teen; ma ei näksi enam; ma olen vaba mind muidu piinanud pidevast magusaisust ja kehakoostise analüüs näitab, et minu metaboolne vanus on 8 aastat noorem, kui kaks kuud tagasi. Mida ma selle saavutamiseks tegin? Tegin seda, mida Elis ütles ja tervislik teekond on nüüd minu hobi!

Placeholder

Jaana

Programmi juures meeldisid mulle kõige rohkem väga harivad iganädalased videod. See, et räägiti ka vaimsest tervisest, laste toitumisest, ning saime kuulata ka erinevaid külalisi. Väga abistavad olid ka retseptide võimalused ja ostukorvi soovitused. Kõik tähtpäevad möödusid tervisliku ja tasakaalustatud menüüga, mis maitses kõigile 🤗. Programmis toimuv tuli kasuks kogu perele ja keegi ei tundnud, et nüüd on toitumine kuidagi range ja igav!

Placeholder

Kristi

Otsustasin programmiga liituda, kuna tahtsin tervislikust eluviisist veelgi rohkem teada saada. Toitusin hästi, kuid tänu programmile muutusin palju teadlikumaks ja järjepidevamaks ning austus toidu vastu suurenes. Kõige rohkem meeldis programmi struktuur, mis on väga loogiliselt üles ehitatud. Lisaks meeldisid ka külalisesinejad. Kogu programm toetas minu tervist ja üldist enesetunnet – une kvaliteet paranes, emotsionaalne heaolu, naha seisund, seedimine. Ainuke toitumisprogramm, mida olen läbinud viisil, kus tunnen, et see toetab minu valikuid ja igapäevaelu ka edaspidi.

Placeholder

Kadri

Elise programmi juures oligi lemmik see, et sain teadmised, kuidas edaspidi teha toidu osas teadlike valikuid. Olen proovinud eelnevalt ka Fitlapi ja Orgu valmis menüüde kavasid, kuid nende kasutamine oli kiire elutempo juures siiski väga tüütu. Samuti ei saanud sealt teadmist, miks midagi tohib/ei tohi süüa. Suurim muutus oli suhkru tarbimise osas. Kaks kuud ei ole ostnud ühtegi kommi ega küpsist.Kokkuvōtes olen üli ōnnelik, et programmiga liitusin ning lisaks uutele teadmistele olen ka mōne kilo vōrra kergem ning energiat on palju rohkem. Samuti tahan ka edaspidi toituda tervislikult, et olla lastele heaks eeskujuks ja kujundada nendele head tervisliku toitumise harjumused!

Placeholder

Vali endale sobiv pakett!

Põhipakett

Selle ainulaadse programmiga õpid ise, kuidas tervislikult toituda, saad väärtuslikke teadmisi kogu eluks, langetad tervislikult kehakaalu ning ei pea enam kunagi lühiajaliste dieetide poole pöörduma.

Võimalik tasuda ka osamaksetena.

Programm algab 08.07.2024

179 € 119 €

Liitu

Populaarne

Personaalne

Selle ainulaadse programmiga õpid ise, kuidas tervislikult toituda, saad väärtuslikke teadmisi kogu eluks, langetad tervislikult kehakaalu ning ei pea enam kunagi lühiajaliste dieetide poole pöörduma.

Personaalsesse paketti on kohad täis.

Programm algab 08.07.2024

250 €

Liitu