Skip to content

SUHKRUVABA KUU VÄLJAKUTSE 4.- 31. märts!

Suhkruvaba kuu

Kutsume Sind osalema kuuajalises suhkruvabas väljakutses, mis muudab igaveseks Sinu suhtumist suhkrusse.

Kas tunned, et Sinu energiatase kõigub päeva lõikes liiga palju üles-alla? Kas näonahk võiks olla klaarim? Tahaksid paremini magada? Kas tunned, et liigne suhkru tarbimine mõjutab su meeleolu? Kas oled mõelnud, et tegelikult võiks vähem suhkrut tarbida? Või kimbutab sind lausa suhkrusõltuvus?

Kui vastasid mõnele küsimusel jaatavalt, siis selle aasta parim väljakutse ootab Sind!

Väljakutse on just alanud, aga hoiame veel uksi lahti:

00 Päeva

00 Tundi

00 Minutit

 • Kui see väljakutse tundub Sulle veidi hirmutav, siis seda enam peaksid liituma! Koos on seda PALJU lihtsam teha! Võta kindlasti osa ja tee see ära, see pole üldse nii hull kui tundub! Su keha tänab Sind pärast seda väljakutset ning usu meid, ka Sinu maitsemeel muutub.
 • Pärast ühte kuud ilma lisatud suhkruta võid avastada, et enam ei olegi isu suhkru järele nii suur ning muutunud on ka Sinu suhtumine suhkrusse ja magusa tarbimisse.
 • Väljakutse maksumus on vaid 22.99€. See on igal juhul väärt investeering oma tervise jaoks!

Eelmise Suhkruvaba kuu osalejate tagasiside:

“Ma ei tundnud kordagi, et olen millestki ilma, pean ennast piirama, ma õppisin nautima nii paljusid asju, mu maitsemeeled said täieliku restardi suhkruvaba väljakutse käigus ja pärast seda pole ma enam ühtegi asja taga igatsenud. Magus ei ole mingi eesmärk omaette ja kui ma seda endale luban, siis see peab 100% mulle maitsema ja olema tõesti seda väärt ning otsus magusat süüa täielikult ratsionaalne, mitte emotsionaalne.”

“Algus oli väga raske, sest magus oli päris oluline osa minu elust. Olin küll varem juba mõelnud lisatud suhkrutele ja püüdsin osta selliseid tooteid, kus seda oleks vähem, aga nii näpuga järge ei ajanud. Maiustused olid tihti pingelisel ajal lohutuseks. See suhkkruvaba kuu oli kokku üks suur avastus. Kokku kahel korral selle kuu jooksul ma siiski ei täitnud väljakutse reegleid. Sean endale eesmärgiks mitte sellesse vanasse mustrisse tagasi langeda. Ma olen väga tänulik siinse suunamise ja inspiratsiooni eest! Täna andsin oma pooliku küpsisepaki sahtlist kolleegile ära!”

“Suhkruvaba kuu läks nagu niuhti mööda, ma millegipärast arvasin et on veel mõni nädal jäänud. Mina isiklikult pikendan suhkruvaba kuud. Kuid mind see suhkruvabadus ja sellele toeks korralik toitumine on aidanud megalt. Riided mis enne rasedustki olid kitsad hakkavad jälle selga minema ning väga paljud kõrvalised inimesed on tulnud juurde ütlema, et sa näed väga hea välja! Kaalunumbrit selle aja jooksul väga pingsalt ei jälginud aga on aru saada, et muutusi on kehas toimunud. Tunne on hea ja ülipalju olen aru saanud kui paljuski on minu magusaisu olnud mu peas kinni. Päris mitmele koogile, jäätisele ja muudele maiustustele olen tuimalt ei öelnud niiet silm ka ei pilgu.”

Kas teeme ära?

Väljakutse hind on kõigest 22.99€.

Väljakutset korraldab Toitumisnõustaja+ tiim.

Mis suhkruvaba kuu raames toimub?

 • 1x nädalas toimub online kõne toitumisnõustaja ja -terapeudi Elis Nikolai-Vendla või mõne külalisega.Toitumisnõustaja Elis räägib lahti, mis asi see suhkur siis tegelikult on; kus seda leidub ning mis moodi suhkru tarbimine meie keha ja vaimset tervist mõjutab. Samuti vaatame lähemalt erinevaid suhkru alternatiive ja magustajaid ja saame teada, millised nendest on paremad kui teised.
 • Ühiskokkamine koos Paula Särekannoga – kokkame koos suhkruvabasid maiustusi – jah, see on võimalik! PS: Kokkamine toimub onlines, et ikka kõik saaksid kenasti osaleda. Paula on toidublogija, kokaraamatu “Lihtsus kokakunstis” autor ja retseptitoimetaja ajakirjades Oma Maitse ning Pere ja Kodu.
 • Practical Consciousness koolitaja Aigi Vahing räägib meile, kuidas vabaneda emotsionaalsest söömisest ja piiravatest harjumustest, rakendades seejuures teadliku muutuse dünaamikat ja tehnikaid, mis viivad eesmärkide saavutamiseni ja muutuste püsimiseni.
 • Insuliiniresistentsusest, hormoonidest ja suhkrust räägib Sergey Saadi. Tema põhitöö on perearstinduse valdkonnas, kuid viimastel aastatel on keskendunud rohkem metaboolsele meditsiinile. Ta räägib lähemalt sellest, mis on ja miks tekib insuliiniresistentsus?Miks erinevad inimesed võivad süüa sama toitu, selle juures üks võtab kaalust alla aga teine juurde? Millised hormoonid mängivad rolli tervislikus ainevahetuses? Miks tekib magusaisu? Miks organism otsustab kaalus juurde võtta?
 • Shalini Mody– ga räägime sellest, kuidas liikuda ja elada kooskõlas oma kuutsükliga ning kuidas naistena toiduvalikutega seda mitte nii meeldivat perioodi kuust paremini toetada. Shalini jagab ka iseenda igapäevaseid harjumusi, mis toetavad tema enesetunnet, tervist ja naiselikkust. Shalini on naistele suunatud treeningute juhendaja ning GraceFit asutaja.
 • Lisaks sellele ootab Sind privaatne FB tugigrupp, kus saad oma küsimusi esitada, muresid ja rõõme jagada ning kus oleme teineteisele toeks.
 • Iga liituja saab kaasa Toitumisnõustaja+ retseptikogumiku, millest leiab üle 60 põneva retsepti ning mis jääb sulle alles ka pärast suhkruvaba kuu lõppu.
 • Sooduskoodid, et saaksid proovida suhkruvabasid tooteid
 • Aktiivsematele osalejatele paneme välja ka auhinnad!

Kui tundub põnev, siis löö kampa – koos on kergem!

Väljakutse hind on kõigest 22.99€!